Kurs Nowe Życie – św. Kazimierz

Podczas Kursu Nowe Życie (2-4.03) w Parafii św. Kazimierza w Białymstoku, Pan Bóg na nowo przyciągnął do siebie i rozpalił 45 💥💥
Był to czas niesamowitej łaski i przemiany. Zapraszamy do przeczytania świadectw!
 
Na kursie Nowe Życie Pan Jezus przypomniał mi, że nie ma na ziemi takiej miłości, jaką On może mi dać. Tylko On jest źródłem życia i w Nim jest moja przyszłość. Pan Jezus przypomniał mi, że każdego dnia mogę prosić Ducha Świętego o to, żeby prowadził moje życie. Nie mogę się doczekać owoców tego kursu. Chwała Panu!
Natalia 24l.
 
Na kursie Nowe Życie Jezus Chrystus pozwolił mi pokochać wszystko, co mnie otacza. Pokazał mi, że mimo wielu problemów, nie należy się zamykać w sobie, pokazał mi, że o mnie zawalczył. Przychodząc na ten kurs miałam mieszane uczucia, ale dziś- ostatniego dnia- wiem, że Bóg istnieje. Dzięki temu kursowi wiem, że muszę iść dalej i dzięki obecności Boga stawać się lepszą osobą każdego dnia.
Lena 26l.
 
Na kursie Nowe Życie Jezus Chrystus pokazał mi, czym jest Miłość Boża, pogłębił moją wiarę, dał dużo radości i miłości Bożej. W czasie modlitwy do Ducha Świętego doznałam przeżycia spoczynku w Panu, co dało mi uwolnienie od różnych myśli. Jestem wolna i radosna dzięki temu, że Jezus jest moim Panem.
Janina 53 lata
 
Jestem bardzo zadowolony z kursu. Poznałem wielu ludzi i zagadnienia prowadzące do prostej drogi do Chrystusa. Wyznałem Jezusa moim Panem, Królem i Mistrzem. Byłem bardzo skoncentrowany na Chrystusie poprzez Jego moc, siłę i dary Ducha Świętego.
Chciałbym polecić ten kurs wszystkim, którzy jeszcze nie mieli możliwości przeżycia takich rekolekcji. Naprawdę można przemienić nasze stare życie w nowe życie, które prostą drogą poprowadzi do Boga i Jego Syna Jezusa Chrystusa.
Krzysztof
 
Na kursie Nowe Życie Jezus uczynił mi to, że uwierzyłam na 100%, że Bóg kocha mnie bezinteresownie miłością niezmienną. Dał mi taką pewność i gwarancję, że w Nim wszystko mogę oraz, że zawsze jest obecny na wyciągnięcie dłoni. Jezus sprawił taką radość w sercu i zapewnienie, że jest zawsze blisko mnie.
Bogusia 62l.
 
Na kursie Nowe Życie otrzymałem od Pana Jezusa ogromną miłość, radość w sercu moim i doświadczyłem działania Ducha Świętego. Chwała Tobie Panie!
Franciszek 66 l.
 
Podczas kursu Nowe Życie Jezus Chrystus pokazał mi, co jest najważniejsze w moim życiu. To życie jest moje, ale to Jezus jest w centrum. Chrystus uświadomił mnie, że po prostu muszę Mu zaufać, a On mnie poprowadzi. To Chrystus jest centrum. Od Niego się wszystko zaczyna, On mi we wszystkim pomoże. Jezus Chrystus pozwolił mi zrozumieć, że nic, co się dzieje, nie jest przypadkowe.
Marta 22l.
 
Na kursie Nowe Życie Jezus Chrystus dał mi wielką łaskę poznania Go na nowo. Pozwolił mi poczuć Jego bliskość, Jego bezwarunkową i prawdziwą miłość, a także Jego opiekę, którą teraz wyraźnie odczuwam. Jezus Chrystus uświadomił mi Swoją obecność w moim życiu. Dzięki łasce Pana rozwiały się moje wątpliwości, odrzuciłam wymówki i poczułam, że powołał mnie do wspólnoty.
Anna 41l.
 
W czasie tych rekolekcji mogłam ogłosić, że Jezus jest moim Panem jedynym. Dzięki tym rekolekcjom wzmocniłam wiarę, usłyszałam, że Bóg przebacza i kocha nas miłością bezwzględną, że jesteśmy wspólnotą, a we wspólnocie siła w Panu. Pragnę z Jezusem iść przez życie, wzrastać i upodabniać się do Niego. Przyjęłam również dary Ducha Świętego, wiem, że mogę o wszystko prosić Ducha Świętego. Dodało mi to siły, bo wiem, że Bóg mnie kocha i działa w moim życiu. Chwała Panu!
Jadwiga 62l.
 
Kurs Nowe Życie był pięknym czasem w moim życiu. Pan Bóg na nowo pokazał mi, jak bardzo mnie kocha i to, że zawsze, w każdej ciężkiej sytuacji mogę się do Niego zwrócić, a On mi pomoże. Cieszę się, że mogłam doświadczyć tak ogromnego szczęścia. Szczęścia, którego nie jest w stanie dać mi nikt, poza Panem. Pan Bóg wypełnił we mnie pustkę, która siedziała we mnie przez dłuższy czas. W trakcie kursu poczułam pragnienie dołączenia do wspólnoty i dalszego wzrastania w Chrystusie. Chwała Panu za ten pełny miłości czas.
Patrycja 20l.
 
Na kursie Nowe Życie Bóg Ojciec objawił mi swoją Miłość. Bóg jest Miłością. Pomimo, że jestem grzesznicą, kocha mnie zawsze. Uświadomiłam sobie, że codziennie, co godzinę, co minutę i sekundę pragnę ogłaszać Jezusa Chrystusa swoim Panem na 100%, na 101% na 1000%. Jestem szczęśliwa, że należę do wspólnoty Kościoła, do wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca. Dziękuję Ci Jezu, że jesteś moim Panem. Dziękuję za doświadczenie darów Ducha Świętego, pragnęłam ożywić swoją wiarę.
Ania 43l.
 
Jezus Chrystus uczynił, że jestem spragniona być bliżej Jezusa. Umocnił mnie w Duchu, żeby Go przywoływać. Odkryłam, że blokowały mnie grzechy i nie pozwalały być bliżej Boga. Odczułam, że Pan Bóg mnie kocha.
Helena 62l.
 
Na kursie Nowe Życie Pan Jezus pokazał mi prawdę o tym, że chce być ze mną zawsze w bliskiej relacji. Pomógł mi zaakceptować moją grzeszność i przebaczyć mojemu tacie. Podczas modlitwy zostałam obdarowana darem radości. Pan Bóg bardzo mocno dotknął moje serce swoją miłością i dał pokój, którego bardzo potrzebowałam.
Martyna 23l.
 
Na kursie Nowe Życie wyznałem Jezusa Chrystusa za swojego Króla. Jestem z tego powodu bardzo radosny. Jezus Chrystus moim Panem jest! Chwała Panu!
Marek 54l.
 
Na kursie Nowe Życie Chrystus podarował mi nowe spojrzenie na swoje życie. Podarował mi radość życia poprzez docenienie tego, co mi daje każdego dnia. Chrystus oczyścił moje serce z ciężaru, który zalegał gdzieś głęboko w moim sercu poprzez piękną spowiedź. Pokazał mi, że postawienie Go na pierwszym miejscu w moim życiu sprawi, że wszystkie inne sprawy będą na właściwym miejscu.
Inez 30l.
 
Na kursie Jezus dał mi do zrozumienia, że nie mogę polegać na sobie, na ludziach. Tylko na Nim. On mi pomoże. Uporządkowałam sobie wiele spraw, wiem, że z wieloma też miałam rację i muszę się modlić za rodziców. Zrozumiałam też, że Duch Święty przychodzi nie tylko w czasie modlitwy, ale też co dzień, trzeba tylko prosić.
Czuj czuwaj!
Agnieszka 20l.