KAMCH – SUPRAŚL

Za nami cudowny czas, w którym namacalnie mogliśmy doświadczyć owoców modlitwy charyzmatycznej! Supraśl zdobyty przez JEZUSA, który rozpalił na nowo serca 40 osób ze wspólnoty!

 

Oto świadectwa i fotorelacja:

Na tym kursie Jezus pozwolił mi doświadczyć po raz kolejny daru modlitwy we wspólnocie. Rozpalił moje serce, uwolnił od lęku, otworzył na działanie Ducha Świętego. Zapomniałam, że wystarczy silne pragnienie uwielbienia i zaufania Bogu, aby On poprowadził podczas modlitwy i w życiu. Doświadczyłam łaski jedności mojej wspólnoty na modlitwie. Takiego zaangażowania uczestników nie widziałam od 3 lat. Jestem wdzięczna Bogu za wspólnotę, ale przede wszystkim za to, że mogę do Niego przychodzić. Będziemy jako wspólnota rozwijać te dary, które otrzymaliśmy na tym kursie. Bogu niech będą dzięki.

Anna lat 51

Na tym kursie Jezus pokazał mi, że błądziłam w swojej dotychczasowej modlitwie. Skupiłam się na swoich problemach życiowych, a zapomniałam wielbić w tych trudnościach Jezusa Chrystusa.

Danuta lat 72

Na tym kursie Jezus pozwolił mi odkryć na nowo wspólnotę i posługę w niej. Pokazał: jak bardzo ważnym ogniwem jestem w niej, jak bardzo chce się mną posługiwać, jak często byłam zamknięta na Jego natchnienia. Panie posługuj się mną, jak tylko chcesz. Oto ja – poślij mnie.

Krystyna lat 54

Jezus uświadomił mi, jak jestem ważnym dzieckiem w Jego planach. Jak wieloma talentami mnie obdarzył i jak mało daję z siebie dla innych.

Krzysztof lat 52

Na tym kursie Jezus pozwolił mi zmierzyć się ostatecznie z towarzyszącym mi przeświadczeniem, że nie jest On dla mnie najważniejszy, nie jest w centrum. To siebie postawiłam wyżej i w modlitwie skupiałam się na sobie i swoich potrzebach. Wiedziałam o tym, ale nie wiedzałam, jak z tym walczyć i poddałam się, przestając się modlić i żyjąc ciągłą tęsknotą za prawdziwym spotkaniem z Bogiem. Wiedziałam, że ten kurs będzie kulminacją tego przekonania i tu poznam prawdę, ale Jezus nie pozostawi mnie z nią samą, ale powoła mnie na nowo do modlitwy. Jezus okazał mi tu swoją moc. Pragnę Go uwielbiać.

Asia lat 18

Na tym kursie Jezus rozbił mur, który mnie ograniczał, który blokował moje talenty, otrzymane od Boga. One nie wydały plonu. Wierzę, że do dzisiaj tak było! Chwała Panu.

Andrzej lat 46

Na tym kursie Jezus ukazał mi, jak ważna jest pokora, a co istotniejsze, ukazał mi, że moja źle rozumiana pokora często bywa po prostu przejawem pychy.

Leszek lat 56

„Wielbi dusza moja Pana i raduje się duch mój w Bogu, Zbawicielu moim… Gdyż wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny”

Na tym kursie Bóg pozwolił mi zobaczyć i doświadczyć cudu przemiany serca mojego, moich braci i sióstr ze wspólnoty. To była nasza Pięćdziesiątnica, w której otrzymaliśmy Ducha Świętego, byśmy potrafili modlić się w jedności wspólnoty. Chwała Ci Panie !

Urszula lat 48

Na tym kursie Jezus otwierał moje serce, kruszył je, łamał. Pokazywał mi moją pychę, brak miłości i zamknięcie mego serca na Boga, na bliźniego. Dzięki Ci Jezu, że zaprosiłeś mnie na ten kurs i że mogłam tego doświadczyć. Najpierw będę uwielbiać Boga, dziękować a na końcu prosić. Bóg na pierwszym miejscu, a reszta na potem.

Wiesława lat 72

Na tym kursie Jezus kruszył mnie, łamał, wypalał, pokazywał moje słabości oraz powoływał mnie do rzeczy, które ogarniały mnie lękiem… Jezus ukazał mi to, że jeśli całkowicie się mu oddam, zaufam, to On zajmie się resztą i poprowadzi mnie tam, gdzie Bóg przeznaczył mi miejsce . Chwała Panu.

Krystyna lat 58