Za nami wspaniały weekend Bożego działania

Za nami wspaniały weekend Bożego działania. Aż 93 osoby (a także zacny gość, L******* ) uczestniczyły w kursie Animacji Modlitwy Charyzmatycznej, który odbywał się w Zespole Szkół nr 5 w Białymstoku. Przez ten czas byliśmy jeszcze głębiej wprowadzani w modlitwę charyzmatyczną!
Chwała Panu za ten czas!

Oto kilka świadectw z kursu, krótka fotorelacja i mała wskazówka dla dociekliwych:)

Na tym kursie Jezus rozpalił mnie jeszcze bardziej do pogłębiania modlitwy osobistej. Dał konkretne narzędzia pomagające w prowadzeniu modlitwy. Upewnił w tym, że On się zatroszczy o moją posługę i wyposaży mnie we wszystkie potrzebne dary i charyzmaty.
Patrycja, 20 lat

Na tym kursie Jezus poprowadził mnie do otwarcia się na lepsze przeżywanie modlitwy spontanicznej. Pokazał mi, że mam się bardziej wpatrywać w Jego piękno, doskonałość i chwałę, a przestać się nadmiernie skupiać na brakach i opłakiwać własną nieprawość.
Chwała Panu!
Beata, 46 lat

Na tym kursie Pan Jezus pokazał mi jak ma wyglądać moja modlitwa osobista i wspólnotowa. Odpowiedział na moje pytania, które zadawałem od dłuższego czasu.
Robert, 31 lat

Jezus na tym kursie obdarzył mnie mocnym przekonaniem, że jestem powołana do mojej wspólnoty. Otworzył przede mną te pokłady modlitwy, które do tej pory znałam, ale ich nie dostrzegałam – zobaczyłam je w nowym świetle.
Zapałałam miłością do mojej wspólnoty. Najlepszy kurs, bo nie tylko dla mnie, ale dla wzrostu mojej wspólnoty.
Magda, 33 lat

Na tym kursie nauczyłem się, że w pierwszej kolejności mam pracować nad modlitwą osobistą, abym modlił się prawidłowo we wspólnocie. Owoce modlitwy charyzmatycznej- serce w sercu w jedności z Jezusem.
Artur, 47 lat

Na tym kursie Bóg pokazał mi, że mogę pokonywać swoje granice, że mnie uzdolnił i dał tyle, ile trzeba.
Basia, 32 lata

Na tym kursie Jezus przemienił moje patrzenie na sprawy dotyczące wspólnoty oraz modlitwy. Przypomniał mi, że osobista modlitwa jest bardzo ważna i bez niej nie mogę wzrastać. Zachęcił mnie do tego, aby przyjmować Jego zaproszenia dotyczące posługi i pokazał mi, jak to robić.
Chwała Ci Jezu!
Marek, 18 lat

To był dla mnie czas, w którym Bóg zaprasza mnie do bardzo konkretnego działania w mojej wspólnocie. Zapewnił mnie o tym, że ja nie muszę umieć wszystkiego- bo to On mnie wszystkiego nauczy. Bóg chce, żebym był otwarty na Jego prowadzenie dla umocnienia mnie, mojej wspólnoty tak, by Jego Królestwo się rozszerzało ku chwale Boga Ojca.
Damian, 20 lat

Na tym kursie Jezus pokazał mi, że On ma być zawsze pierwszy. Nie ja, ale On. On ma wzrastać, a ja mam się umniejszać. We wszystkim mam szukać Jego, a nie siebie.
Jezus pokazał mi też brak miłości, pychę, egoizm, to jak bardzo Go potrzebuję, to, że Mu nie ufam i liczę na siebie.
Przypomniał mi o swojej ogromnej miłości, którą otrzymuje głownie w Eucharystii, ale także we wspólnocie.
Anna, 39 lat

Jezus na tym kursie bardzo namacalnie obudził we mnie pragnienie przyjęcia postawy pokornego ucznia. Pomógł mi podjąć decyzję uporządkowania swojej modlitwy oraz pójścia za Nim w całkowitym zaufaniu. Pokazał mi jak bardzo kuleje moja koncentracja na Nim, ale również to, jak On mnie w tym wzroście prowadzi.
Michał, 23 lata

Na tym kursie Jezus pozwolił doświadczyć mi Swojej obecności, tego jak w mocy działa i przemienia. Przede wszystkim porządkuje wszystko w życiu codziennym i pokazał jaki ma to wpływ na prowadzenie wspólnoty. Zobaczyłam, że Bóg chce się mną posługiwać, że nie mogę się chować. On mi nieustannie błogosławi, zwłaszcza, gdy mówię Mu „Tak”!
Paulina, 28 lat

Na tym kursie Jezus pokazał mi, że nie jest ważne, co ja potrafię. Jest ważne to, że On może dać mi wszystko, co jest mi potrzebne. Był to czas na dokonywanie rzeczy niemożliwych, bo Bóg jest większy od mojej słabości, jest większy ode mnie.
Chwała Panu za ten czas!
Agnieszka, 25 lat

PS: Jeśli chcesz się dowiedzieć, kim jest L********, zapraszamy na KAMCH!