Weekend z “Nowym Życiem”

Kolejny weekend obfitował w “Nowe Życie” (13-15.05.2016 r.) tym razem w Supraślu mogliśmy doświadczać jak Pan przemienia, uzdrawia i hojnie daje swoje łaski. Przeszliśmy piękną drogę, która prowadziła do życia w obfitości. Oto kilka świadectw z tego czasu….

Na Kursie Nowe Życie Pan Bóg przez ludzi dał mi wyraźnie do zrozumienia, że mnie kocha. Miłość Boga była tematem, którego nie rozumiałem. Bóg wzbudził we mnie głód, głód Boga i Jego miłości. Uwierzyłem w Jego miłość, a to dało mi pocieszenie. Decyzja o tym by Jezus stał się moim Panem wzbudziła we mnie lęk, niepewność. Wiedziałem, że będę musiał oddać swój grzech do którego byłem przywiązany. Dzięki sakramentowi pojednania i sile Ducha Świętego zrobiłem to.
Dawid, 18 lat

Na Kursie Nowe Życie Jezus Chrystus doprowadził do tego, że zrozumiałem, że jestem małą, grzeszną istotą, która sama będzie błądzić. Poczułem bliskość Pana i obecność u mego boku oraz że wszystko to co było niemożliwe razem z Nim pokonam. Ramię w ramie. Odzyskałem spokój wewnętrzny, przestałem się zamartwiać i umocniłem wiarę na nowo. Pragnę aby Duch Święty dawał mi co dzień paliwo do tego bym chwalił Pana.
Bartek, 31 lat

Pan Bóg uczynił mi umocnienie mojej wiary, otwartości do innych ludzi, wewnętrzny spokój, radość z życia.
Czarek, 39 lat

Na Kursie Nowe Życie Jezus uczynił we mnie dopełnienie mojej wiary w Niego i spokój ducha. Mam nadzieję, że to będzie trwać z Jego Bożą pomocą. Dziękując Mu za to, że tu byłam, że sobie uświadomiłam dzięki Niemu, że nie jestem sama z moimi słabościami.
Magdalena, 21 lat