Przebyliśmy piękną drogę do Emaus

W miniony weekend 76 osób uczestniczyło w kursie Emaus w Białymstoku. W tym czasie przebyliśmy piękną drogę do Emaus, by rozkochać się w Słowie Bożym i doświadczyć Jego mocy.

Oto kilka świadectw z kursu:

Na tym kursie Jezus Słowo zaprosił mnie do głębokiej zażyłości ze Słowem Bożym. Doświadczyłam wielkiej przyjemności i ciekawości w czytaniu Pisma Świętego. Mam pragnienie, by słowa Boga towarzyszyły mi każdego dnia i by w różnych sytuacjach odnajdywać i stosować wskazówki ze Słowa Życia. Dziękuję za piękne i głębokie przeżycie Eucharystii.
Katarzyna, 39 lat

Na kursie Emaus uświadomiłem sonie potęgę Słowa Bożego. I okazało się, że zbyt mało znam Pismo Święte. Będę prosić o łaskę wytrwania w czytaniu Pisma i kierowaniu się Jego wskazówkami. Chwała Panu!
Stanisław, 63 lat

Na tym kursie Jezus Słowo sprawił, że pokochałam swoje Pismo Święte. Pokochałam w nim Jezusa żywego, Żywe Jego Słowo. Tylko dzięki Jego Słowu mogę iść dalej i kroczyć Jego drogą.
Ela, 37 lat

Na kursie Emaus Jezus Słowo otworzył moje serce na Słowo Boże. Dzięki Niemu chcę codziennie poznawać kolejne słowa Pisma Świętego, które będą mnie prowadzić w trudnych chwilach mojego życia. Będą moim drogowskazem i światłem. Dziękuję Ci, Jezu Słowo.
Mariola, 49 lat

Jezus Słowo na tym kursie uświadomił mi, że muszę częściej korzystać z Pisma Świętego, ponieważ jest ono Prawdą i Życiem. Mogę w nim znaleźć drogę do wieczności i zbawienia.
Józef, 57 lat

Na tym kursie Jezus Słowo pokazał, że wszystko z Nim jest możliwe. Nie ma sytuacji bez wyjścia, wystarczy Mu zaufać. Uświadomiłam sobie, że w zasięgu ręki mam drogowskaz, którym jest Słowo. Wystarczy po nie sięgnąć. Chwała Ci Panie!
Marta, 32 lat

Na tym kursie Jezus Słowo pozwolił mi spędzić błogosławiony czas. Zapalił moje serce, pokazał, że wszystko co najpiękniejsze, najlepsze, najmądrzejsze znajdę w Jego Słowie. Dziękuję Ci, Jezu Słowo.
Małgorzata, 61 lat

Na kursie Emaus Jezus Słowo pokazał mi, że tylko z Nim mogę pokonać wszystkie moje trudności życiowe. Na wszystkie problemy znajdę odpowiedź w Piśmie Świętym. Krocząc za Chrystusem zawsze każda ścieżka kręta będzie łatwiejsza. Chwała Ci Panie!
Małgorzata, 49 lat

Na tym kursie Jezus Słowo pokazał mi jak wspaniałe może być moje życie, jeśli będę kroczyła drogami Pisma Świętego. Pokazał mi, że pomimo trudności warto tą drogą iść.
Agnieszka, 24 lat

Na kursie Emaus Jezus Słowo umocnił moją wiarę w Jego Słowo. Zachęcił do studiowania i życia Jego słowem, zasiał ziarno Słowa w moim sercu.
Jezu, postanawiam żyć Twoim Słowem.
Małgorzata, 55 lat

Na tym kursie Jezus Słowo otworzył moje oczy i serce na to, co w moim życiu jest najważniejsze i jak żyć Słowem Bożym. Jezus Słowo jest Tym, kogo szukałam.
Chwała Panu!
Monika, 47 lat

Na kursie Emaus doświadczyłam przeogromnej mocy Słowa Bożego. Pan Bóg ugruntował mnie w tym, że Jego Słowo jest Żywe i prawdziwe, że ma wielką moc przemienić moje serce. Dzięki Słowu, Żywy Bóg jest obecny zawsze ze mną. Na tym kursie zapragnęłam czytać, rozważać, a przede wszystkim żyć Słowem na co dzień.
Chwała Panu!
Małgorzata, 45 lat