OD NOWA

OD NOWA
Do repertuaru Teatru Ewangelizacyjnego dołączyła krótka forma teatralna – OD NOWA. Jest to przedstawienie ewangelizacyjne, które w prosty sposób wskazuje, że jedynym ratunkiem jest ZAWSZE Jezus Chrystus.
W czasie przedstawienia poznajemy trudną sytuację życiową bohaterki, która zmaga się z konsekwencjami podejmowanych przez siebie decyzji. Namacalnie doświadcza słów, że “zapłatą za grzech jest śmierć” (Rz 6, 23), a początkiem każdej życiowej tragedii jest brak miłości.
Widz poprzez muzykę, grę aktorską i modlitwę ma możliwość niejako usiąść na miejscu bohaterki, skonfrontować swoje życiowe wybory z momentem, w którym jest obecnie i spotkać tam żywego i prawdziwego Boga.
Przedstawienie OD NOWA swój początek miało w monologu, który powstał w czasie rekolekcji ewangelizacyjnych Kurs Paweł w 2016 roku w Łomży. Teatr Ewangelizacyjny rozbudował mowę głównej bohaterki, nadając kształt przedstawienia ewangelizacyjnego, które swoją premierę miało 23.06.2017. Zostało wystawione po raz pierwszy w Czarnej Białostockiej dla uczestników Pielgrzymki Różanostockiej.

Zdjęcia pochodzą ze strony www.rozanostocka.pl

fotograf Norbert Niechodźko