NŻ – Zmartwychwstanie

Kolejne Nowe Życie za nami! 14-16.06. – 19 uczestników mogło narodzić się na nowo, doświadczyć Bożej Miłości . Kurs odbywał się w Parafii Zmartwychwstania Pańskiego. Zapraszamy do przeczytania świadectw.

Na kursie „Nowe Życie” Jezus wyprowadził mnie z ciemności i pokazał drogę do światła.Chwała Panu!
Andrzej, 50 lat

Na kursie Nowe Życie Jezus pokazał mi, ze mimo mojej słabości i grzeszności kocha mnie ze wszystkich sił. Na nowo odkryłam radość z Jego obecności i wielką chęć służby na Jego chwałę.
Iza, 25 lat

Na tym kursie Pan Jezus uświadomił mi, że wszystko, co dobre w moim życiu, jest prezentem od Niego!
Paweł, 36 lat

Na kursie „Nowe Życie” Pan Jezus pokazał mi, ze już dawno wybaczył mi moje grzechy i uczynił mnie WOLNĄ. Dzięki Jezusowi wybaczyłam sama sobie. Jezus jest moim Panem!
Chwała Ci Jezu!
Kasia, 40 lat

Pan Jezus dotykał mnie od początku Kursu poprzez osoby głoszące. Pokazał mi, że kryję w swoim serce nieprzebaczenia, które są barierą, aby On mógł swobodnie we mnie działać. Na modlitwach doświadczałam żywej obecności Pana Boga. Czułam jak zabiera z mego serca nieprzebaczenia, smutek, zranienia. Z każdą modlitwą stawałam się lżejsza, a Pan Jezus wlewał we mnie jednocześnie swój pokój. Zapewnił mnie, że jestem z Nim bezpieczna i że poprowadzi mnie przez obiecane NOWE ŻYCIE. Pan Bóg zapewnił mnie również, że kocha mnie od zawsze i na zawsze i że nie muszę przypodobywać Mu się, aby być kochaną. Do tej pory myślałam, że na miłość Boga muszę zasłużyć. Pan Jezus uświadomił mi, że to kłamstwo i pokazał mi prawdę o swojej miłości.
Marta, 28 lat

Na kursie Nowe Życie Pan Jezus wlał w moje serce radość, miłość i spokój. Zapewnił mnie, że kocha mnie taką zwyczajną, jaką jestem. Miłość Jezusa jest za darmo, nie muszę „czymkolwiek” na nią zasłużyć. Dziękuję Ci Jezu, za to, ze przychodzisz do mnie i zapewniasz mnie, że nie zapomnisz, nie odsuniesz się, będziesz zawsze ze mną. Jestem Twoim dzieckiem, a Ty moim Tatusiem.
Wioletta, 45 lat

Na kursie „Nowe Życie” Pan Jezus pokazał mi prawdę o Bogu, że jest On Miłością, że kocha każdego z nas, także i mnie, niezależnie od tego, jaki jestem i co zrobiłem czy zrobię. Jestem umiłowanym dzieckiem Boga.
Andrzej, 44 lata

Na kursie Nowe Życie Pan Jezus pokazał mi, że nie jestem sama. Pokazał mi w osobach głoszących swoje świadectwa, te same problemy, które dotykają mnie. Mogłam się z nimi utożsamić. Otworzył mi serce na dary Ducha Świętego. Otworzył moje oczy. Nie chcę tego zmarnować!
Iwona, 44 lata

Na Kursie Nowe Życie Pan Jezus pokazał mi sposób na dosłownie nowe życie w Nim i z Nim. Pan Jezus powiedział, że mnie kocha bez względu na moje wady i grzechy. Pokazał mi, że można żyć Słowem Bożym. Amen.
Ania, 37 lat

Pan Jezus w trakcie KURSU NOWE ŻYCIE sprawił, że otworzyłem moje serce, zabrał ode mnie żal, mój gniew, wprowadził w moje życie NOWE tchnienie i siłę do WZRASTANIA w NIM. Pan Jezus sprawił, że dostrzegłem w sobie grzech i ON mnie od tego grzechu UWOLNIŁ!
CHWAŁA PANU!
Marcin, 32 lata