Kurs Betania – Czarna B-stocka

W miniony weekend prowadziliśmy kurs Betania. Po raz kolejny zawitaliśmy do Czarnej Białostockiej. 🙂 To był dobry czas… Dziękujemy Bogu za kolejnych spotkanych ludzi i czekamy na więcej… 🙂

Oto kilka świadectw z tego czasu:

Jezus mnie wypunktował. Jasno mi pokazał, gdzie leży przyczyna moich nieprzyjemnych emocji, które mają wpływ na mnie i przez to udzielają się moim najbliższym. Wiem, choć dziwnie to zabrzmi, ale nie chcę być jak Marta zatroskana o wszystko, a przez to daleko od Jezusa. Wiem już, jak mam działać z Jezusem. Chwała Bogu!

Kamil 36l.

Na kursie Betania Jezus pokazał, że On przeżywał też różne emocje. Wiem, wierzę, czuję, że tylko w Nim nasze uzdrowienie. Super nauka zrywania firanki z oczu, nauka o prawdzie, człowieczeństwie. Cieszę się, ze byłem na kursie.

Przemyslaw 29l.

Podczas kursu Pan Jezus po raz kolejny uświadomił mi, ze nie jestem sama ze swoimi strachami, lękami, troską, że jest On zawsze gotowy do pomocy, z otwartymi ramionami czeka na mnie w kazdej chwili. To dla mnie bardzo ważne i chociaż często nie odczuwam Jego obecności, to i tak wiem, ze On jest blisko. Dziękuję za ten czas z całego serca i wielkie Bog zapłać dla wszystkich prowadzących.

Dorota 46l.