Moją eureką jest …

Za nami młodzieżowy kurs Eureka w par. NMP Matki Kościoła w Białymstoku 🙂 Młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania odkrywała największą eurekę życia – Pana Boga. Ponad 50 młodych serc doświadczało Bożej obecności i miłości. Chwała Panu za ten czas!

Oto kilka świadectw i zdjęć z kursu:
Moją Eureką jest Bóg. Dopiero po tym kursie zrozumiałam jak mocno Bóg mnie kocha. Moja wiara stała się głębsza. Wcześniej nie myślałam o tym, że w każdej sytuacji mogę zwrócić się do Boga o pomoc.
Karolina, 15 lat

Moją eureką jest to, że na nowo odkryłam Boga. W ostatnim czasie coraz bardziej odsuwałam się od Niego. Po tym kursie zrozumiałam, że Bóg jest zawsze przy mnie i mnie kocha.
Gabriela, 15 lat

Wcześniej – byłam zamknięta na Jezusa, nie chciałam iść na kurs, który miał trwać aż 20h. W trakcie- otworzyłam się, chętnie we wszystkim uczestniczyłam. Pierwszy raz od dawna wyspowiadałam się. Cieszę się, że przyszłam na ten kurs.
Maja, 15 lat

Moją Eureką jest Pan Bóg, który dał o Sobie znać na kursie. Bóg pozwolił odkryć Siebie i to, że kocha bez względu na to, jacy jesteśmy.
Piotr, 15 lat

Moją eureką jest odkrycie, że jestem potrzebna Bogu i Kościołowi oraz, że Bóg mnie zawsze widzi. Myślałam, że przyjdę, pomodlę się, będę musiała trzymać się jakichś regułek i to wszystko. Tak naprawdę ważne jest też to co ja czuję. Otworzyłam się na BOGA.
Maja, 15 lat

Moją Eureką jest to, że Bóg kocha mnie takiego, jaki jestem. Chwała Panu.
Krzysztof, 15 lat

Moją Eureką jest Jezus. Gdy tylko dowiedziałam się o tym kursie byłam “mega podjarana”, ponieważ czułam, że właśnie tego potrzebuję. Ten kurs pojawił się w idealnym momencie, ponieważ czułam, że zaczynam lekko podupadać w mojej wierze. Z kursu na długo zapamiętam dwa momenty. Pierwszy, gdy w symbolicznej dynamice dotyczącej grzechu podeszłam do księdza, aby mnie z tego uwolnił, co sprawiło, że poczułam potrzebę wyspowiadania się. Drugi moment to sama modlitwa o zstąpienie na mnie Ducha Świętego i czas zaraz po tym. Poczułam “mega powera” i, że nie jestem taką szarą myszką, za którą się dotychczas uważałam. Chwała Panu!
Julia, 15 lat

Moją eureką jest to, że pogłębiłem więź z Bogiem. Przed kursem Eureka słabo wierzyłem, a teraz to się zmieniło. Przez różne osoby zrozumiałem, że Bóg mnie kocha 🙂
Dawid, 15 lat

Dzięki Eurece na nowo odkryłam miłość Boga. Zaczęłam rozumieć kim jest Duch Święty i co On robi w moim życiu. Był to czas przybliżenia się do Niego. Dziękuję za ten kurs.
Karolina, 15 lat

Bogu niech będą dzięki! 🙂