KAMCH u św. Anny

7-9 grudnia odbył się ostatni w tym roku Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej. Bóg jest wielki! Chwała Mu za serca rozkochane w modlitwie!

Oto świadectwa:

   Pan Jezus uświadomił mi jak ważna jest osobista modlitwa dla pogłębienia relacji z Panem Bogiem w Trójcy Jedynym. Pragnę modlić się częściej i z głębi serca, gdyż wtedy moja wiara będzie wzrastała mocą Ducha Św. obecnego dziś tu i teraz.
   Tomek 43 lata
   Podczas Kursu Animacji Modlitwy Charyzmatycznej poznałam, co to jest wspólnota. Cieszę się, że mogłam być blisko ludzi, Pan Jezus pokazał mi tyle wrażliwych osób, ciepłych, otwartych. Pomimo różnych przeciwności pozwolił być tutaj i uczyć się modlitwy. Mam swoje słabości.
  Panie Jezu dziękuję Ci za to, że otoczyłeś mnie swoją miłością i radością. Chwała Panu.
  Irena 54 lat
  Uczestnicząc w Kursie Animacji Modlitwy Charyzmatycznej uzyskałam ogromne pokłady wiedzy o Jezusie. Dowiedziałam się o modlitwie charyzmatycznej. Jestem pod wielkim wrażeniem, a moje serce zaczęło bić goręcej do Jezusa. Obecnie uczestnicząc w Eucharystii, będę przeżywać inaczej jak dotychczas. Chwała Panu, że mnie zaprosił na ten kurs.Kocham Jezusa i ufam Jezusowi.
  Stanisława, lat 80
  Na tym kursie Jezus pokazał mi, czym jest modlitwa charyzmatyczna.Pokazał mi piękno uporządkowanej modlitwy charyzmatycznej osobistej i wspólnotowej oraz wlał w moje serce pragnienie tej modlitwy.
  Paweł, 23 lata
  Na tym kursie Jezus na nowo zaprosił mnie do gorącej modlitwy osobistej. Do tego, by powierzać Mu rano cały swój dzień. Pokazał mi także , by dbać o jedność we wspólnocie, do której należę na co dzień, ponieważ wszyscy jesteśmy sobie nawzajem potrzebni.
  Iza, lat 24
Kurs modlitwy charyzmatycznej.
 Bóg pokazał mi, że jest blisko mnie, że jest większy od moich słabości, lęków, zabrał wstyd.Pokazał, że ważna jest Eucharystia, najważniejsza. Pokazał mi, że nie stawiam Jezusa na pierwszym miejscu. Zrodziło się we mnie pragnienie, żeby iść za Jezusem. Bardzo tego chcę !
 Chwała Panu.
 Paweł 32 lata
 Na kursie Jezus pokazał mi, że mam mieć więcej odwagi. Cieszyć się z bycia we wspólnocie, pomimo, że jestem osobą nieśmiałą, że jestem z boku. Kocham Pana,że mnie zmienia.
 Na kursie doświadczyłam radości i spokoju serca. Pokazał mi, jak być blisko Niego.
 Chwała Panu.
 Grażyna 54 lata
 Podczas Kursu Jezus zaprosił mnie do pełnienia nowej posługi we wspólnocie, obdarzył zaufaniem, że to On będzie mnie prowadził, pozbawił wstydu, a moje serce napełnił miłością i pokojem. Za to wszystko Chwała Panu.
 Karolina, 35 lat
 Jezus podczas kursu przypomniał mi do czego mnie powołał we wspólnocie, do śpiewu. Zabrał wszystkie wątpliwości, wymówki, którymi się kierowałam, ciągle uciekając. Od około roku nie posługiwałam śpiewem, małe dzieci, brak czasu a w końcu narastająca we mnie pycha. Nie chciałam, aby to ona kierowała moim głosem a na tym kursie Jezus przypomniał mi, że On zabiera tę pychę , bo uzdolnił mnie do tego abym śpiewem mogła go uwielbiać i zarażać innych chęcią uwielbienia. Dał mi czystą , piękną intencję. Intencję miłości aby chwalić Pana Jezusa mojego Przyjaciela.
  Emilia 30 lat