KAMCH – Krypno

Kurs KAMCH w Krypnie zakończony! Działo się, oj działo. Oto świadectwa – zapraszamy do lektury:
 
Na kursie KAMCH Pan Jezus uwolnił mnie z nałogu tytoniowego. Paliłam wiele lat i w coraz to większej ilości. Próbowałam rzucić palenie wiele razy… bez skutku. Pan Jezus wlał w moje serce radość i pokój. Chwała Panu
Gosia 38 lat
 
Na kursie KAMCH na nowo odkryłam miłość Boga. Jezus dotknął mego serca. Nauczyłam się modlitwy charyzmatycznej. Mocno odczułam jedność Kościoła. Przełamałam swój strach, pozwoliłam Duchowi Świętemu, aby mnie prowadził. Mam wielką radość w sercu. Dziękuję Panu Bogu za ten błogosławiony czas.
Barbara 52 lata
 
Wiem, że Jezus nieustannie działa. Ja osobiście będąc na różnych kursach i rekolekcjach wiem, że Bóg Ojciec czasem działa od razu, a czasem trzeba dać ‘’czas czasowi”, a owoce będą widoczne, jeśli nie teraz, to za jakiś czas .
Czarek 47 lat
 
Na kursie KAMCH Bóg pozwolił mi zobaczyć, że potrafię poprowadzić modlitwę. Jestem osoba z natury nieśmiałą i ciężko mi przełamać swój strach, a tu prowadziłam modlitwę i to w różnych formach. Dodatkowo Pan pozwolił mi poznać piękny sposób modlitwy charyzmatycznej. Chwała Panu.
Ula 32 lata