Rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego…

“To nie czas goi rany, rany leczy Bóg!”
Rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego za nami!
Miniony weekend spędzony w Hermanówce był czasem łaski i leczenia ran. Bóg brał z wielką czułością, nawet te z pozoru “niemożliwe” sprawy w swoje ojcowskie ręce.
Oto kilka świadectw z tego czasu:

Na rekolekcjach Uzdrowienia Wewnętrznego Bóg bardzo mocno dotykał mego serca miłością. Otwierał ranę serca z przeszłości, aby goić ją swoim balsamem. Na tych rekolekcjach podjęłam decyzję dotyczącą zmiany w moim życiu. Bóg już od bardzo dawna przygotowywał mnie do tej decyzji. TO NIE CZAS GOI RANY, RANY LECZY BÓG. Chwała Panu, za ten piękny czas i za wszystkich ludzi, których postawił przy mnie w tych dniach.
Ania, lat 45

Na rekolekcjach Uzdrowienia Wewnętrznego Pan Jezus bardzo mocno pokazał mi jak dużo ma jeszcze do zrobienia z moją duszą. Wiele ran, nieprzebaczenie, spowodowało wewnętrzne zamykanie się na inne osoby. Teraz wiem, że emocje, które tłumiłam w sobie spowodowały, że zamknęłam się w sobie. Dziękuję Panu Bogu, że otworzył korek mojej duszy, z której zaczęły wychodzić nieczystości. Dziękuję Ci Panie za ten czas i wszystkie osoby, które postawiłeś na mojej drodze.
Wioletta, lat 43

Na rekolekcjach Uzdrowienia Wewnętrznego w Hermanówce Bóg sprawił, że poczułem spokój w sercu, oraz dał mi poczucie bezpieczeństwa. Uświadomiłem sobie, że nie muszę obawiać się o swoją przyszłość, ani gryźć się swoją przeszłością. Dlaczego? Ponieważ ze mną jest mój Pan, Bóg mój. Wszędzie gdziekolwiek pójdę, w moich czynach, sukcesach i porażkach, jak w dzień tak i w nocy. Dał mi wszystko czego mi w życiu potrzeba i wie co jest dla mnie dobre. Jezu Ufam Tobie!
Kamil, lat 29

Na rekolekcjach Uzdrowienia Wewnętrznego Jezus odblokował we mnie uczucia “negatywne” często spychane, chowane. W moim przypadku zacząłem odczuwać wstręt i obrzydzenie do grzechów, które popełniałem. Myślę, że staną się dla mnie bardzo ważnym narzędziem w sytuacjach pokus i kryzysów, oraz pomogą mi unikać grzechów w przyszłości. Chwała Panu.
Leszek, lat 53

Na rekolekcjach Uzdrowienia Wewnętrznego Pan Bóg pozwolił mi podjąć decyzję przebaczenia względem mojego męża. Podczas modlitwy wlał w moje serce spokój, wcześniej targana byłam złością i chęcią odwetu. Chwała Panu.
Edyta, lat 39

Na rekolekcjach Uzdrowienia Wewnętrznego Jezus pokazał mi, co blokowało moje uzdrowienie wewnętrzne. A było to, nieprzebaczenie. Na tych rekolekcjach zapragnęłam z całego serca przebaczyć moim krzywdzicielom. Na modlitwie wstawienniczej Jezus mnie od tego uwolnił, poczułam ogromną lekkość. Jakby zeszło ze mnie powietrze.
Barbara, lat 45

Na rekolekcjach Uzdrowienia Wewnętrznego Bóg dał mi poznać jak bardzo mnie miłuje, jak cenny i wyjątkowy jestem w Jego oczach. Ukazał mi, którędy powinienem podążać i wlał poprzez słowo nową nadzieję w moje serce. Bądź uwielbiony Panie Jezu Chryste, za to co dokonałeś w moim życiu!
Łukasz, lat 30