Poczułam jak Bóg mnie kocha

W miniony weekend 80 osób uczestniczyło w Kursie Nowe Życie. To był czas łaski i przemiany serc. Zapraszamy do przeczytania świadectw z tych rekolekcji:

Na kursie Nowe Życie poczułam jak Bóg mnie kocha i przekonałam się, że nie warto się lękać. Co by się nie działo, On zawsze jest ze mną.
Katarzyna, 33 lata

Na kursie Nowe Życie, Bóg pokazał mi, że nieważne są moje porażki i upadki. Ważna jest moja chęć powrotu. Formuje się we wspólnocie, ale było mi ciężko, brakowało mi tych prawd wiary których usłyszałam, brakowało mi doświadczenia miłości Bożej, czułam blokadę, bałam się. Duch Święty napełnił moje serce pokojem, siłą wdzięcznością, dał chęć do działania.”
Agnieszka, 24 lata

Spotkałam Jezusa Żywego, który przyszedł do mnie poprzez chęć dzielenia się Nim -szczególnie przez osoby posługujące na kursie, ale też osobach uczestniczących z którymi rozmawiałam o problemach z którymi się zmagałam. Przeżyłam głęboką spowiedź, która pomogła mi wiele zrozumieć i dała nadzieję. zaznałam pokoju, którego szukałam. Mam w sobie ciszę, duchowy spokój. Spełniłam też dziecięce marzenie, czytając czytanie podczas Mszy Świętej.
Marta, 40 lat

Na kursie Bóg uporządkował podstawy mojej wiary. Umocnił w przekonaniu, aby trwać we wspólnocie, ale i pokrzepił, dając nadzieję na przyszłość.
Krzysiek, 36 lat

Na kurs namówiła mnie żona, która sama odbyła te kurs 2 tygodnie temu.
Bóg pokazał mi tu, by nie pokładać nadziei w drugim człowieku, ale w Bogu. Pokazał mi to, gdy oddalałem mu dostęp do każdej przestrzeni mojego życia.
Karol, 29 lat

Na kursie Nowe Życie, Duch Święty na nowo napełnił mnie radością, umocnił w przekonaniu, że Bóg mnie kocha i chce dla mnie dobra. Na nowo zbudził we mnie pragnienie oddania Mu całego swojego życia i dalszego trwania we wspólnocie.
Tomasz, 42 lata

Na kursie, Bóg umocnił mnie w moim podążaniu jego drogami.. Pokazał mi, że jedynie On jest drogą, prawdą i życiem i warto w Nim pokładać nadzieję.
Sebastian