NŻ dla Harcerzy!

Na pierwszym zdjęciu fruniemy jak orły, ponieważ Kurs Nowe Życie dla Harcerzy (20-22.10 w Parafii św. Rocha) już za nami!
Chwała Panu we wszystkim co czynił w czasie minionego weekendu!

Oto kilka świadectw z tego czasu:

Na Kursie Nowe Życie doświadczyłam ogromnej miłości Boga, szczególnie przez słowa “Bóg kocha Ciebie dzisiaj – teraz, w tym momencie, pomimo wszystko”. Zrozumiałam na nowo jak wiele Bóg dla mnie robi każdego dnia, jak o mnie walczy i zabiega, że dla Niego jestem najlepsza, najpiękniejsza, że jestem dziedzicem królestwa Bożego. Najbardziej poruszyło mnie to, że Jezus zabiera wszystkie moje grzechy i przybija je do krzyża.
Patrycja, 18 lat

Nie uważam, żeby z moją wiarą było tragicznie. Ale uznałem, że udam się na Kurs Nowe Życie. Niby te treści nie były dla mnie nowością, a jednak Bóg kolejny raz pokazał mi, jak wielką miłością mnie darzy. Zauważyłem drugie, piąte i siódme dno niektórych rzeczy. Zauważyłem błędy które notorycznie popełniam i pierwszy raz tak mocno zapragnąłem, aby moje życie zmieniło się na lepsze. Chcę rzeczywiście zaprosić Chrystusa do centrum mojego życia. To będzie (i już jest zresztą) przełom w mojej wierze.
Marcin, 22 lata

Podczas Kursu Nowe Życie przeszłam moje ponowne nawrócenie. Pan pokazał mi jak ważne jest głoszenie Jego chwały pośród rodziny, najbliższych mi osób w codziennym życiu. Szczególnie głoszenie miłością do drugiego człowieka. Odczuwam teraz ogromną potrzebę dalszego formowania się.
Paulina, 21 lat

Na Kursie Nowe Życie Bóg w czasie konferencji przypomniał mi na nowo te prawdy, które już znam, ale które potrzebowałam usłyszeć jeszcze raz. W czasie modlitwy dotarło do mnie, jak wiele w moim życiu już Bóg uczynił, jak mnie prowadził, jak wiele obietnic już spełnił, jakimi prezentami obdarował. Poczułam dużą wdzięczność. Chciałabym się tym dzielić. Pan zaprosił do oddania mu tych lęków, które jeszcze mam, z ufnością. Uf, uf.