Nowe Życie

Nowe Życie!
🔔ILE?… osób je otrzymało – 34.
🔔GDZIE?…. mogli spotkać żywego Boga – w Białymstoku, przy Parafii MB Fatimskiej.
🔔JAK?… to się dokonało – poprzez oddanie Bogu swego weekendu(29.09-1.10).

📃📃📃Oto kilka świadectw z tego czasu łaski:

Na kursie Nowe Życie odnowiłam relację z Bogiem. Odnalazłam nowe oczy i serce, odetchnęłam pełną piersią. Chwała Panu za to miejsce, ten czas, tych wszystkich, którzy sprawili, że mogłam uczestniczyć w tym kursie.
Magdalena, 32 lata

Pan Bóg na kursie Nowe Życie dodał mi odwagi do zawierzenia mu życia. Do tej pory były dziedziny, których nie umiałam oddać Bogu, bo się bałam. Pan Bóg przepełnił mnie zaufaniem, odwagą i wiarą oraz, co dla mnie najważniejsze, przekonaniem, że to, co ma dla mnie będzie lepsze i że będę szczęśliwa.
Agnieszka, 28 lat

Odrodziłam się na nowo. Całym sercem i z pełną świadomością, ogłosiłam panowanie Jezusa w całym moim życiu. On zabrał mój lęk, strach, żal, jaki nosiłam w swym sercu. Obdarzył mnie pełnym zaufaniem w Jego moc, miłość i nieustającą obecność. Wiem, że chcę iść Jego drogą, nie moją.
Renata, 34 lata

Pan Jezus uczy miłości do drugiego człowieka. Byłem zamknięty. Nie potrafiłem okazać miłości drugiemu człowiekowi. Ten Kurs otworzył moje serce. Pokazał, że by dawać miłość drugiemu człowiekowi, trzeba też ją przyjąć.

Bartosz, 41 lat