Nowe Życie w Wasilkowie

W miniony weekend przeżywaliśmy kurs Nowe Życie w Wasilkowie. 36 uczestników doświadczyło przemiany serc i otrzymało od Pana Boga prezent – Nowe Życie.

Oto kilka świadectw uczestników:

Panie Jezu uczyniłeś mi wiele dobrego, obdarzyłeś mnie miłością, dobrocią. Moje serce jest teraz czyste i otwarte dla Ciebie i dla innych ludzi. Mój Panie, mój Królu i mój Zbawicielu. A teraz mogę Ci zaufać bezgranicznie. Chwala Panu. ANNA 59 lat

Jezus przyniósł mi spokój, uwolnił od nienawiści, złości i frustracji. Zdjął ciężar z moich ramion. Zapalił światło w moim ciemnym życiu. Bądź przy mnie!
ANNA 34 lata

Jezus przyszedł do mnie ze spokojem. Dał mi pewność. że nie muszę się bać i wszystko mogę oddać Jemu. Otworzył mi oczy i poczułam się szczęśliwa. Takie podobne szczęście czułam tylko w dniu swego ślubu.
MAŁGORZATA 38 lat

Jezus przyszedł do mnie i otworzył oczy, pokazał drogę, którą mogę kroczyć, nie muszę, tylko pytanie- czy chcę? – chcę. Droga prawdy, przebaczenia i wiary.
MARIUSZ 40 lat

Niby wierzyłem, choć żyłem bez wiary. Wychodziłem z założenia, że nie trzeba chodzić do Kościoła, aby być dobrym człowiekiem. Myliłem się. Bardzo síę myliłem. Moc i miłość Chrystusa uleczyła mnie z problemów. Teraz wiem, że dla małej wiary małe problemy są wielkie, dla dużej wiary duże problemy są małe, a czasem nawet nie są problemem a wyzwaniem, kolejnym krokiem. Kurs Nowe Życie, na który się zapisałem jest czymś wspaniałym. Wspaniałe jest to że na nim jestem. Jak myślę teraz to cud że tu jestem. Chrystus jest, jest w nas! Mamy Go za darmo!
FILIP 24 lata

Przed rekolekcjami Nowego Życia moje życie całkowicie się pomieszało, chwila dzieliła mnie od utraty największej wartości mojego życia. Jednak ktoś z Góry najwidoczniej nad tym wszystkim czuwał, postawił odpowiednich ludzi na mojej drodze, aby oni doprowadzili mnie do Chrystusa. To co wydarzyło się podczas pobytu tu, we wspólnocie, to był CUD. Otworzyłam oczy na Bożą Miłość, radość i piękno tego świata. Teraz już widzę, że bez Jezusa mojego życia by nie było. Mocą Ducha Świętego pragnę Go uwielbiać. Rozpoczęłam Nowe Życie z moim mężem. Jezus jest moim Panem. Panem mojego życia teraz i na zawsze.
MONIKA 37 lat