Nowe Życie w Odnowie

Kolejny kurs Białostockiej Szkoły Nowej Ewangelizacji i kolejne Nowe Życia. 35 serc rozpalonych Bożą Miłością narodziło się na nowo !!! Zdecydowaną większość uczestników tych rekolekcji stanowiła Wspólnota Odnowy w Duchy Świętym przy parafii Św. Jadwigi Królowej w Białymstoku. Chwała Panu za ten wspaniały czas ! Oto kilka świadectw z tego kursu:

Na tym kursie Jezus poruszył moje serce, stało sięono na nowo czyste i otwarte na Niego. Dzięki Jezusowi dostałam Nowe Życie. Jezus zabrał ode mnie mój lęk, który mi przeszkadzał. Chwała Panu !
Iwona, 41 lat

Na tym kursie Jezus pokazał mi, że mnie kocha bezgranicznie; że jestem Jego ukochaną córką, bez względu na moje potknięcia i upadki. On na mnie czeka z otwartymi rękoma. To właśnie tu, na tym kursie, doświadczyłam jak moje serce się kruszy i odpada z niego skorupa, która nie pozwalała być bliżej Jezusa. Czuję ogromny spokój i radość w sercu ! Zaczynam NOWE ŻYCIE, gdzie to JEZUS jest w jego centrum !
Beata, 38 lat

Na tym kursie Jezus uświadomił mi, że sama – bez Kościoła, bez wspólnoty, a przede wszystkim bez Niego – daleko nie zajdę.
Magda, lat 58

Na tym kursie Jezus skruszył moje serce, w którym było pełno „kwasu” i złych uczuć. Dzięki kursowi Pan Jezus przyszedł do mnie i pokazał jak bardzo mnie kocha, pomimo tego, że to moje grzechy przybiły Go do krzyża. Wypełnił moje serce radością i pokojem, którego poszukiwałam od dłuższego czasu. Teraz wiem, że tylko w Panu mogę uzyskać życie w prawdzie.
Emilia, lat 27