Niczym orły

Niczym orły 🙂 – z Bożym prowadzeniem – przefrunęliśmy przez kolejny Kurs Nowe Życie! Około 80 serc w miniony weekend (21-23.10.2016r.) miało okazję spotkać żywego Boga i narodzić się na nowo, przy Parafii Zmartwychwstania w Białymstoku. Oto kilka świadectw z tego czasu:

Pan Bóg na Kursie Nowe Życie pokazał, że mnie kocha, że jestem jego dzieckiem, a On jest moim Ojcem, którego nigdy nie miałam. Pan Jezus zabrał ode mnie strach i lęk, który występował bardzo często w moim życiu, nie ma już go. Dziękuję Ci Panie Jezu.
Agata 35 lat

Jezus Chrystus na tym Kursie powiedział mi coś czego nie byłem do końca świadomy, że nie muszę zasługiwać na Jego miłość, ale że jestem dziedzicem najwyższego Boga i że mogę czerpać z Jego skarbca tyle ile chce, a On da mi jeszcze więcej. Wierzę w to mocno, że Jezus daje i będzie mi dawał nowe lepsze życie. A ja postaram się jeszcze wytrwalej czytać i rozważać Jego Słowo formując się we wspólnocie. Chwała Panu.
Marcin 19 lat

Jezus Chrystus spowodował, że bardziej otwieram się na drugiego człowieka i czuję, że jestem spokojniejszy, jakby “poskładany do rzeczy”. Bardzo Ci Jezu dziękuję, że pozwalasz mi dostrzegać te zmiany.
Bogdan 53 lata

Jezus na Kursie Nowe Życie dał mi odkryć jego wielką miłość, otworzył moje serce na jego działanie i dał odczuć moc wielkiej łaski dla mnie. Otworzył moje Nowe Życie w Nim i dla Niego. Chwała Panu.
Agnieszka 39 lat