Kurs NZ w Rozedrance

Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji dotarła również do Rozedranki. W dniach 25-27 września w parafii Najświętszego Serca Jezusowego odbył się kurs Nowe Życie, w którym wzięło udział 30 osób. Chwała Panu za ten piękny czas odkrywania Jego Miłości !

Oto kilka świadectw z tego kursu:

Na tym kursie Jezus przypomniał mi, że Jego drużyna zawsze wygrywa ! A ja pragnę być w tej drużynie ! Jezus przypomniał mi również, czym jest prawdziwa wiara w Boga. Uświadomiłam sobie, że chcę kroczyć Jego drogą w 100%, a nie w 99%
Chwała Tobie Panie !
Monika , lat 30

Na tym kursie Jezus ….
… przywrócił mi nadzieję,
… rozwiał wątpliwości,
… i dał siłę – dużo siły.
Ania, lat 29

Na tym kursie Jezus otworzył moje serce na Swoją bezwarunkową miłość do mnie – grzesznej, słabej kobiety. Przyszedł ze swą miłością i pozwolił wybaczyć mi moje przewinienia względem siebie oraz moich bliźnich. Obdarzył mnie darem Ducha Świętego, który umocnił moją duszę łaską wiary, miłości, pokoju, rady i męstwa. Chwała Panu za miłość, której doświadczyłam na kursie Nowego Życia. JEZU MÓJ KRÓLU – PROWADŹ MNIE.
Jolanta Maria , lat 60

Na tym kursie Jezus mnie uratował, zbliżyłam się znów do Jezusa, przyjęłam Go do swego brudnego serca, a On to serce oczyścił. Chwała Panu ! Moje serce się raduje !
Krysia, lat 52