Kurs Nowe Życie w Ostrowi Mazowieckiej

Na pierwszym zdjęciu wspólnie mówimy “Jezus !”, ponieważ to Jego łaski i mocy mogliśmy doświadczać przez 3 dni Kursu Nowe Życie (05-07.05.2017 r.), który odbył się w Ostrowi Mazowieckiej. Był to czas odnowy serc i trwania przy Bogu, który kocha. Trzydziestu uczestników mogło otrzymać najcenniejszy w życiu prezent.
Zapraszamy do przeczytania świadectw z tego błogosławionego czasu:

W czasie tego Kursu otrzymałam ogrom radości, która wypełniła moje serce. Wczoraj tak namacalnie poczułam Bożą miłość, o którą prosiłam. Bóg pomógł mi przebaczyć wszystkim, którzy w ten czy inny sposób mnie zranili i wlał w moje serce ogromną łaskę radości, którą widać na zewnątrz.
Agnieszka, 31 lat

Jezu Ty pomogłeś mi zapoczątkować zerwanie więzów nałogu, z którym byłem związany- picie alkoholu, pobudziłeś wiarę i chęć poznawania i wielbienia Ciebie we wspólnocie. Dałeś mi siły w pokonywaniu grzechu i słabości. Jezu poczułem, że jestem przez Ciebie kochany.
Jan, 57 lat

Bóg dotknął mnie swoją miłością w sakramencie pokuty i pojednania, na modlitwie i dał mi łaskę do tego bym umiała i chciała z radością w sercu przyjąć Go jako swojego Pana i Króla! I za to Chwała Panu!
Justyna, 18 lat

Jezus Chrystus na Kursie Nowe Życie dodał mi sił do walki o zbawienie. Nie potrafię dokładnie tego wytłumaczyć, ale czuję jakbym był wolny!
Piotrek, 23 lata

Jezus Chrystus w czasie Kursu Nowe Życie dopełnił wszystkiego, co się rozpoczęło już jakiś czas temu podczas innych rekolekcji. Otworzył mi serce. Przyszedł do mnie, czułam to, bardzo tego pragnęłam. Dał mi nowe życie.
Marta, lat 41

Jezus Chrystus na Kursie Nowe Życie dał mi chęć do życia, wzmocnił mnie, cieszę się i dziękuję Ci Jezu, że się urodziłam w tej wierze i mogłam Cię poznać, bo Jesteś moim Bogiem.
Edyta , 45 lat