Kurs Nowe Życie w Czarnej Białostockiej

Od 9 do 11 września w Czarnej Białostockiej odbywał się kurs Nowe Życie. To był piękny czas w którym Bóg dotykał miłością serc wszystkich uczestników. Zapraszamy do przeczytania świadectw.

Po rekolekcjach czuję, że Jezus Zbawiciel przemówił do mnie i mojego serca. Wlał w moje serce pokój i nadzieję. Zlikwidował lęk i strach, Dziękuję Ci Panie.
Emil 30 lat

W czasie tych rekolekcji Jezus przyszedł do mnie, trzymał mnie za rękę – czując mój lęk. Pokazał mi drogę, a ja chcę nią kroczyć każdego dnia. Stanęłam przed Jezusem i otworzyłam swoje serce, czułam jak napełnia je bezwarunkową miłością. Przeżyłam coś, czego nie umiem opisać słowami. Gdy wypełniała mnie miłość, czułam obecność Jezusa w moim sercu bardzo wyraźnie.
Ania 39 lat

Kurs Nowe Życie rozpalił we mnie na nowo ogień, który ostatnio zgasł. Przez ostatnie miesiące czułam się opuszczona i smutna, dzięki Nowemu Życiu czuję się kochana i potrzebna. A na mojej twarzy już nie gości smutek. Jezus jest moim Panem i wiem, że z Nim nic złego mi nie grozi. Chwała Panu.
Marta 29 lat

Podczas Kursu Nowe Życie Pan Jezus w przepiękny sposób pokazał mi jak żyć. Prawdziwie poczułem się dzieckiem Bożym wzrastającym w Jego nauce. Nauczył mnie pokory, która powinna gościć w naszym życiu. W momentach wzruszających Ojciec Nasz dał mi odczuć jak wielka jest Jego Miłość do mnie, do nas, do wszystkich ludzi. Dziękuję Ci Tato za ten czas. Jesteś moim Nauczycielem. Rafał 33 lata

Dzięki Jezusowi Chrystusowi i rekolekcjom, które przeżyłem, moje serce wreszcie się otworzyło na innych ludzi. Dzięki Jezusowi otworzyłem oczy i wreszcie poznałem swoją drogę, którą chcę podążać. To była moja 6 w totka. Zachęcam wszystkich do tej wygranej – czyli przyjęcia Pana Jezusa do swojego serca.
Jacek 28 lat