Kurs Nowe Życie – Dąbrowa B-stocka

Kurs Nowe Życie (21-23.09) w Dąbrowie Białostockiej za nami!
Był to czas głoszenia Słowa, doświadczania Miłości Bożej i odnowy serc.
Dziękujemy Bogu za wszystko co czynił – Jemu Chwała!
Zapraszamy do przeczytania świadectw z tego czasu.

Na kursie Nowe Życie przeżyłam coś niesamowitego, przybliżyłam się do Boga, bez Niego było ciężko i teraz wiem, że bez Boga nie ma życia.
Justyna, 25 lat

Na kursie Nowe Życie Jezus pokazał mi, że jest moim światłem, drogowskazem, celem mojego życia, moim wybawicielem i mym zbawieniem. A Duch Święty mnie w tym wszystkim wspomaga.
Ryszard, 57 lat

Na kursie Nowe Życie mój Pan Jezus Chrystus uświadomił mi, że jestem kochana taka jaka jestem. Jezus dał mi odczuć, że nie jestem sama, otaczają mnie dobrzy ludzie. Jezus przemienił mój smutek w radość, niepewność w ufność. Pokazał co to znaczy być razem we wspólnocie, wśród ludzi podążających drogą do Boga. Jezus dał mi oczyszczenie z moich zmartwień i niepokojów. Patrzę bardziej optymistyczne na swoją przyszłość i moich bliskich.
Iwona, 49 lat

Na kursie Nowe Życie Jezus dotknął mego serca, otworzył je i napełnił swoją miłością. Wprowadził do niego spokój i dał pewność i poczucie bezpieczeństwa, że gdy się Jemu oddam i zwierzę życie, to wszystko przetrwam, bo mam przy sobie Boga – miłosiernego Ojca, który ma plan na moje życie, najlepszy bo Boski plan.
Halina, 56 lat