kurs Jan – grudzień 2018

Za nami przepiękny kurs Jan. Efekt? Aż 53 uczniów Jezusa, świadomych swojego miejsca w planie Bożym!

Oto kilka świadectw:

Na kursie Jan Pan Jezus pokazał mi, że najpierw mam być uczniem a potem apostołem. Mam iść za Nim i czynić jak On – nieść miłość, błogosławić bliźnich i potem przyprowadzać ich do Jezusa, by też byli uczniami.
Ewa, 48 lat

Na kursie Jan najbardziej dotknęło mnie, że zostałam uczniem i znalazłam się w szkole Jezusa, abym mogła ewangelizować i głosić prawdę o Nim.
Krystyna, 64 lata

Na kursie Jan Pan Jezus na nowo rozpalił ogień Bożej miłości w moim sercu. Przewartościował moje życie i udowodnił, że to On ma być najważniejszy i zawsze pierwszy. Gorąco przywitał mnie w szkole uczniów Jezusa. Pokazał mi moje słabości, które tylko w moich oczach są przeszkodą. Pokazał też drogę i dał nadzieję na przyszłość.
Krzysztof, 38 lat

Kurs Jan pokazał mi jak bardzo jestem przywiązana do wielu rzeczy materialnych, relacji, osób i miejsc. Jezus na nowo zachwycił mnie Sobą, przytulił i pokazał, że właśnie w tym czasie miałam przeżyć te rekolekcje. Jezus ma swój plan i wierzę, że jest on wspaniały. Były to cudowne 4 dni z Jezusem i jego uczniami. Chwała Panu!
Gabrysia, 25 lat

Na kursie Jan Jezus spełnił najskrytsze pragnienia mojego serca. Chwała Panu bo jest dobry!
Leszek, 54 lata

Na kursie Jan Jezus pozwolił mi Siebie bardziej poznać. Dzięki nauczaniu zrozumiałem, że Jezusem można się zachwycić tak, że każdy trud będzie łatwy do zniesienia. Wiem teraz, że wszystko co najlepsze jest jeszcze przede mną. Przygoda z Jezusem będzie wspaniała!
Andrzej, 36 lat

Na kursie Jan Jezus pokazał mi, że chce mnie taką jaką jestem: niedoskonałą, z wadami, z grzechami. Wcześniej uważałam to za przeszkody w procesie budowania relacji z Nim. Myślałam, że najpierw sama nad sobą popracuję. Między innymi dlatego wybrałam się na ten kurs. Teraz wiem, że to On bierze mnie niedoskonałą, aby mnie ukształtować taką jaką On chce abym była. Chwała Panu!
Paulina, 25 lat

Na kursie Jan Jezus jako Nauczyciel, pokazał mi jak być Jego uczniem. Wiem, że to jest długa trudna, ale i bardzo radosna droga. Wszystko co robię z Jezusem dla siebie i innych jest cudowne. Jezus bardzo mnie dotykał. Doświadczyłam Jego obecności i z ogromną radością w sercu uczestniczyłam w kursie. Do tych treści będę często wracać w swoim codziennym życiu. Jezus otwierał moje serce jak nigdy dotąd. Przełamał moje opory do służenia. Chwała Panu!
Teresa, 72 lata

Na tym kursie Pan Jezus wyszedł mi naprzeciw i dał mi wszystkie odpowiedzi na moje pytania, z którymi przyjechałam. Ponadto mówił do mojego serca tak, że mogłam usłyszeć Jego kochany, wyraźny głos, np. ,,Będziemy razem szli przez życie, ramię w ramię!”. To co usłyszałam i czego doświadczyłam od mojego Tatusia na zawsze pozostanie we mnie, bo wiem że dokonała się u mnie zmiana, którą chcę pielęgnować. Kurs piękny, polecam!
Ania, 41 lat

Na kursie Jan Jezus wyczyścił i uporządkował moje życie.
Dominik, 35 lat

Na kursie Jan Pan Bóg pokazał mi moje życie i z czego ma mnie „ociosać”. Oddałam Jezusowi swoje ograniczenia i stałam się jak dziecko, nie zostawiając dla siebie nic. Czuję ulgę i pokój serca. Jezus poprowadzi mnie według Swojej woli. Poddaję Mu się. Jezu ufam Tobie!
Łucja, 67 lat

Na kursie Jan Pan Jezus oczyścił moje serce. Prawdziwie króluje w nim On i tylko On. Wiem, że kocha mnie taką jaką jestem – słabą i grzeszną. Chwała Panu!
Irena, 54 lata

Na tym kursie Bóg na nowo pokazał mi jak bardzo mnie kocha. Pozwolił mi doświadczyć wspólnoty, pokoju i miłości. Bóg zapewnił mnie, że zna pragnienia mojego serca i upewnił, że nie zostawi mnie samej w tym świecie. Zabrał lęk i przerażenie przed samotnością. Na tym kursie Bóg również uczył mnie cierpliwości i pokory do samej siebie i innych.
Karola, 25 lat