Kurs Emaus – Czarna Białostocka

Szalom! Z rozpalonym sercem ogłaszamy, że droga 👣💖
Jerozolima <-> Emaus została przebyta przez 44 serca, w miniony weekend (16-18.06.2017) w Czarnej Białostockiej. Był to czas łaski i nawiązywania żywej relacji z Bożym Słowem. Zapraszamy do przeczytania świadectw.

Jezus Słowo na Kursie Emaus rozradował moje serce, zasiał pragnienie i miłość do poznawania i czytania Jego Słowa. Pokazał mi jaką moc ma Jego Słowo i że jest jedyną odpowiedzią i lekarstwem na wszystkie moje pytania, trudy i wątpliwości dnia codziennego. Droga jaką przeszłam wraz z Bożym Słowem została zwieńczona Eucharystią, którą przeżyłam w pełni. Błogosławiony czas! Który rozkochał mnie w Piśmie Świętym! Chwała Ci Panie!
Jola, lat 49

Jezus Słowo na Kursie Emaus uczynił mi ogromną radość, gdy kroczył wraz ze mną wyjaśniając czym jest Słowo. Rozświetlił moją drogę na krok do przodu, “rozkroił” moje serce pokazując jakie jest naprawdę, skruszył wszystkie bożki. Zaprosił do czytania i słuchania Słowa. Wyjaśniał swoim Słowem moje dotychczasowe życie.
Dorota, lat 35

Jezus Słowo na Kursie Emaus spowodował następny krok na mojej drodze. Pokazał mi, czym jest Jego Słowo, że jest wszystkim czego mi potrzeba. Pozwolił mi także bardziej pokochać siebie przez Swoje Słowo i pokazał w jaki sposób mogę zbudować z Nim jeszcze głębszą relację i zaufanie.
Wojtek, lat 47

Jezus Słowo na Kursie Emaus uświadomił mi moc Pisma Świętego. Pokazał, że czytanie i studiowanie pomoże mi rozwiązać każdy problem, wzmocni mnie i uczyni szczęśliwą. Przychodząc na ten Kurs czułam się samotna i obciążona obowiązkami. Jezus Słowo powiedział mi, że On jest zawsze blisko mnie. Dało mi to ogromną radość. Chwała Panu !
Basia, lat 58

Jezus Słowo na tym Kursie otworzył mi oczy na zawartą prawdę w Piśmie Świętym, której dotąd nie widziałem.
Piotr, lat 36

Jezus Słowo na kursie Emaus uczynił mi wielką radość odkrywania Pisma Świętego. To był wspaniały czas poznawania Biblii. Jestem bardzo szczęśliwa i czuję, że “złapałam Pana Jezusa za kostki”. Kurs dodał mi odwagi do czytania i głoszenia Słowa Bożego. To niesamowite, że Pismo Święte mimo, że zostało spisane tak dawno, nadal jest żywe i aktualne !
Beata, lat 26