Kolejne Nowe Życie

W ten weekend w Białymstoku prowadziliśmy kurs Nowe Życie. 52 osoby doświadczyły Boga, który KOCHA. Chwała Panu za ten czas przemiany serc!

Oto kilka świadectw z kursu:

Na tym kursie Jezus pokazał mi inną, lepszą drogę. Dostałem sygnał, aby zmienić swoje życie. Bóg wskazał mi nową drogę, od dziś jest moją mapą.
Piotr, 21 lat

Na tym kursie Jezus dotknął mojego serca. Pokazał, że nieustannie walczy o mnie. To trudny czas, ale Jezus powtarza „Wystarczy ci mojej łaski!”.
Krystyna, 40 lat

Na tym kursie Bóg dotknął tej strefy mojego życia, z którą wiedziałam, że coś jest „nietakt”. Jestem we wspólnocie i od jakiegoś czasu żyłam utartym schematem modlitwy i Eucharystii. Zabrakło w moim życiu żywej wiary, żywego Boga. Jezus przez ten kurs otworzył moje oczy, uszy i serce na siebie. Otworzył mnie na swoją miłość. Pokazał mi, że wszystko we mnie „na zewnątrz” jest super, ale w środku zaczynałam robić się martwa. Mimo mojej wiary i utartych modlitw, które były wypowiadane tylko ustami. Teraz wiem, że Jezus jest zawsze blisko. Kocha mnie i nie pozwoli zrobić mi krzywdy. Chwała Panu!
Beata, 25 lat
Na tym kursie „Nowe Życie” Pan Bóg podarował mi nowe życie. Mogłam narodzić się jeszcze raz. Dał mi szansę, abym zmieniła swoje życie i nie skupiała się na rzeczach, które mi w niczym nie służą. Tylko na Bogu. Wyznaję, że Jezus jest moim Panem i Zbawicielem.
Monika, 35 lat

Na tym kursie Jezus skruszył kajdany mego serca, wlał w nie miłość, nadzieję, wiarę. Pozwolił mi chłonąć jak gąbka swoje słowa. Oczyścił mnie z mojego grzechu i przywiązania do grzechu. Obdarował mnie miłością, która pokonała mój lęk i strach. Został moim Panem i jedynym Zbawicielem. Kocham Jezusa!
Małgorzata, 48 lat