KAMCH ze św. Maksymilianem

Za nami piękny czas wzrastania w modlitwie charyzmatycznej. 70 odważnych serc gotowych do odpowiadania na Boże wezwania 🙂

Kilka świadectw…

Na tym kursie Jezus wzbudził we mnie pragnienie modlitwy Słowem Bożym. Przełamał mój lęk do posługi jako muzyczny. Dał mi znak, że dobrze, że kiedyś poszedłem za Jego słowem i natchnieniem i że jestem na właściwym miejscu.

Tomek 50 l.

Na tym kursie Bóg utwierdził mnie, że taka „szara myszka” jak ja może ewangelizować, że jestem potrzebna i kocha mnie z moimi słabościami i lękami. Zrozumiałam, że z tej słabości może wypłynąć moc. Chwała Panu.

Barbara 61 l.

Na kurs KAMCH przyszłam z prośbą  o możliwość wydobycia głosu z siebie podczas modlitwy. Bóg usłyszał moje wołanie, zaprosił do modlitwy i świadectwa. Jezus mnie uzdrowił, potrafię głośno wielbić Boga. Chwała Panu.

Iza 46 l.

Na tym kursie Jezus na nowo wlał w moje serce miłość i uporządkował moją wiedzę w zakresie modlitwy indywidualnej i wspólnotowej. Otworzył nowe drogi rozwoju duchowego, dał  nadzieję na przyszłość. Uświadomił jak ważna w moim życiu jest wiara oraz trwanie we wspólnocie. Otworzył moje serce na to, żeby być gotowym do ewangelizowania „nie siłą, nie mocą naszą…” Uświadomił, że Eucharystia jest modlitwą modlitw.

Krzysztof 38 l.

Na tym kursie Jezus utwierdził mnie w powołaniu do modlitwy. Pokazał jak bardzo blisko mnie znajduje się w czasie Eucharystii. Utwierdził moje serce w potrzebie uwielbienia Jego Serca, Jego wspaniałości w każdej chwili mojego życia.

Ewelina 20 l.

Na tym kursie Jezus przekonał mnie, że jestem potrzebna we Wspólnocie, że mogę posługiwać tymi darami, które mam. Jezus wykorzystuje  też w  posłudze moje słabości, jeśli będzie trzeba uzdolni mnie jeszcze bardziej.

Ewa 62 l.

Na tym kursie Jezus porządkował moją modlitwę osobistą, ponownie otworzył oczy na wielki dar jakim jest Eucharystia i zachęcał do gotowości służenia.

Tomasz 44 l.

Na tym kursie Jezus otworzył mnie na nowe rzeczy, które ma dla mnie. Pokazał mi jak ważna jest modlitwa charyzmatyczna i gdzie może mnie doprowadzić. Wiem po kursie, że Bóg mówi do mnie w różnorodny sposób, pobudza mnie, abym odpowiadał na jego wezwania. Z Nim nie boję się niczego, wiem, że nie zabraknie mi zdolności ani łaski. Dziękuję Bogu za ten czas i jestem ciekaw, czym jeszcze mnie zaskoczy…

Rafał 41 l.

Na tym kursie Jezus umacniał moją wiarę, tchnął we mnie nowe siły do pracy nad sobą i pracy we wspólnocie. Pokazał mi modlitwę, która nie jest mecząca, a bardzo głęboka i jest odpowiedzią Pana na moje problemy z modlitwą osobistą. Zachwycił mnie na nowo Eucharystią, która jest źródłem i szczytem modlitwy charyzmatycznej. Za to chwała Panu.

Agnieszka 43 l.

Na tym kursie Pan Bóg pokazał mi (po raz kolejny), że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, że potrafi przełamać schematy i jest delikatny. Dał mi pewność, że czyni w moim życiu tylko to, co dla nas dobre i zgodne z Jego wolą. Chwała Panu.

Monika 39 l.