Jezus w 4 Ewangeliach

Za nami… pierwszy… historyczny… niesamowity… niesłychany… Kurs Jezus wg 4 Ewangelistów w Białymstoku. 😏😁😊😉
19-22.01.2018 to data godna zapamiętania, ponieważ 50 serc mogło wtedy na nowo poznawać swojego Mistrza i Pana, przy pomocy świadectwa 4 Ewangelistów.
Jeszcze raz dziękujemy Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji za współprowadzenie tych rekolekcji, był 🔥.
Zapraszamy do przeczytania świadectw z tego czasu!

Na tym kursie odkryłam Jezusa, który zachwycił serca 4 Ewangelistów, pozwalając, aby ich wierne świadectwo pomagało również i mi poznać oraz zachwycić się Jezusem. Jezusem żywym i obecnym na kartach Ewangelii. Kurs pokazał mi Jezusa, który budował wspólnotę i zapraszał nieustannie do trwania w bliskiej relacji z Nim. Jezus dodał mi w trakcie trwania rekolekcji otuchy i nowego zapału do ewangelizacji i “przynoszenia” do Niego innych. Chwała Panu! 
Magda, 27 lat

Te rekolekcje były dla mnie pięknie spędzonym czasem. Słuchając Słowa Ewangelistów znowu odkryłam swoje pragnienia i zadania. Ponownie spotkałam Jezusa głoszącego i czyniącego cuda. Jezusa miłosiernego. Jezusa objawiającego Chwałę Boża. Te rekolekcje pokazały też prawdę o mnie, jak usłyszałam na koniec, że dopiero jak stąd wyjdę to mój kurs się zacznie. Dużo pracy przede mną. Chcę poznawać dokładnie Jezusa w czterech Ewangeliach. Oddaję to Jezusowi. Chwała Panu.
Joanna, 46 lat

Na tym Kursie spotkałem Jezusa widzianego oczyma czterech Ewangelistów. To piękny i radosny obraz Naszego Pana i Zbawiciela. Będzie to dla mnie pomoc w czytaniu i rozumieniu Słowa Bożego. To ogromne wsparcie w drodze ku Bogu, oraz pomoc w prowadzeniu innych do Chrystusa. Chwała Panu.
Jarek, 48 lat

Na tym kursie Jezus, którego kocham i dla którego przyszłam na te rekolekcje, zachwycił mnie, wzbudził podziw i rozpalił jeszcze większą miłość do Siebie, zwracając moją uwagę na to, by nieść Go innym, głosić Słowo, przebaczać, kochać bliźnich, mówić innym o pięknej relacji z Nim, o Jego wielkim Miłosierdziu. Chwała Panu!
Jolanta, 52 lata

Na tym kursie Jezus upomniał się o mnie po raz kolejny. Przyprowadził mnie tu, abym przejrzał, że tylko On potrafi przemienić moje życie. Zabrać to co złe i dać to co dobre dla mnie. Sprawił, że wróciłem do Niego.
Czarek, 57 lat

Na tych rekolekcjach spotkałam Jezusa, który mówi do mnie przez Słowo. Jest miłosierny, przebacza mi moje grzechy, kocha mnie i wiem, że będę jego uczniem. Będę go poznawać. Wierzę, że będzie mnie uzdalniał i prowadził swoimi drogami. Tak jak On chce.
Danuta, 60 lat

Na tym kursie Jezusa zaprosił mnie, abym poszedł za Nim i nie bał się głosić Ewangelii “Jak Ojciec mnie posłał, tak i ja wam posyłam.”
Marian, 46 lat

Kurs Jezus w czterech Ewangeliach to rekolekcje prowadzące do zbawienia wiecznego. Wiem, że jestem w drodze, a drogą moją jest Jezus. Przekonałam się, że moim fundamentem jest Ewangelia. Poznałam, jak Jezusa widzieli uczniowie w czterech Ewangeliach. Zobaczyłam, że Jezus objawia się w różny sposób i że jest aktualny. Mam teraz wielkie pragnienie zagłębić się w lekturze Ewangelii, bo wiem, że Jezus będzie mi pokazywał wspaniałe rzeczy.
Irena, 64 lata