Eureką ich życia jest BÓG

Dziś zakończyliśmy młodzieżowy kurs Eureka. Był to piękny czas Bożej obecności i błogosławieństwa. Młodzież z różnych białostockich parafii i wspólnot z radością ogłaszała, że Eureką ich życia jest BÓG! Chwała Panu za ten czas!

Oto kilka świadectw z kursu:

Bóg pozwolił mi odkryć jak bardzo mnie kocha, że zawsze jest przy mnie, nawet jeśli tego nie odczuwam. Kocha mnie bezgranicznie. Moją Eureką jest miłość Boga.
Gabrysia

Od paru lat jestem członkiem Ruchu Światło-Życie. Byłem pewien, że moja wiara jest żywa, ale w pewien sposób powoli oddalałem się od Boga. Miałem problem z życiem z innymi ludźmi. Nie ufałem im, nie powierzałem im nic, bo byłem pewien, że sam zrobię to lepiej. Bóg pozwolił mi odkryć jak jestem bezsilny. Podczas modlitwy do Ducha Świętego Bóg uświadomił mi, że tak naprawdę jestem samotny, że odrzucam od siebie innych ludzi. Teraz Duch Święty idzie ze mną przez życie i pomaga mi otwierać się na Boga i na innych.
Piotrek

Przyjechałam tutaj sama, nikogo nie znając. Bałam się tej samotności, jednak Bóg potrafi zaskakiwać i pokazał mi, że właśnie tego odosobnienia potrzebowałam. Mogłam się wyciszyć i nie musiałam skupiać się na innych. Bóg przemawia w ciszy serca, a ja właśnie tej ciszy doświadczyłam, a więc co za tym idzie- Bóg odpowiedział na moje pytania. Moją Eureką jest pokój serca, po prostu pokój.
Natalia

Moją Eureką jest wspólnota i miłość Boga na którą nie da się zasłużyć, bo jest ona za darmo.
Łukasz

Pan Bóg pozwolił mi odkryć, że mnie kocha, zawsze będzie mnie kochał i, że przyjaźń z Bogiem jest najlepszym, co może być. Poznałam też lepiej Ducha Świętego i siłę modlitwy. Odkryłam, że Bóg ciągle na mnie czeka i chce dla mnie najlepiej.
Julia