Emaus

Serca rozpalone… ogniem BOŻEGO SŁOWA! Za nami kurs Emaus prowadzony przez BSNE. Aż 64 uczestników pogłębiło swoją relację z Jezusem-Słowo. To był błogosławiony czas doświadczenia Bożej obecności. Mogliśmy się przekonać, że SŁOWO, które stało się CIAŁEM jest żywe i skuteczne. Bogu niech będą dzięki za ten czas.

Oto kilka świadectw:

Na tym kursie Jezus Słowo pokazał mi, że JEGO SŁOWO jest żywe. Pokazał jak bardzo jest ważne w moim życiu. Jest pokarmem, żywi mnie. Jeśli nie karmię się Słowem Bożym, to tak naprawdę cały czas pozostaję głodna. Jezus Słowo nakarmił mnie i wypełnił Słowem (SOBĄ!) Wzbudził głód za Jego Słowem, za Nim. Chcę więcej i więcej. Chcę karmić się Nim każdego dnia.
Agnieszka, 35l.

Jezu Słowo, dziękuję Ci, że znalazłam się w tym czasie w tym miejscu. Był to czas mojego przymierza ze Słowem Bożym. Był to czas bardzo owocny, bo uzdolnił duszę moją, rozkruszył kamienie, które nosiłam w sercu, obmył i użyźnił serce moje. Zasiane mam ziarenko Słowa Bożego, a teraz pozostał czas na wzrost i głoszenie prawdy o Słowie Bożym. Chwała Panu!
Danuta, 70l.

Na tym kursie Jezus Słowo przytulił mnie, pozwolił doświadczyć Miłości, tej prawdziwej. Rozpalił we mnie pragnienie Słowa, trwania z Nim, życia Nim. Pozwolił mi doświadczyć tego, że z Nim pokonam wszelkie trudności i że wszystko jest łaską i błogosławieństwem.
Karolina, 23l.

Na tym kursie Jezus Słowo wlał we mnie radość życia. Pokazał, że mam jeszcze dużo do zrobienia i nie powinienem zamykać się we własnej skorupie. Chwała Panu!
Henryk, 60l.

Na tym kursie Jezus Słowo rozbudził we mnie chęć poznania Go w Piśmie Świętym oraz do życia według Jego słów.
Paulina, 22l.

Na tym kursie Jezus Słowo pokazał mi, że jeśli będę miała w sobie miłość, radość i zaufam Bogu, to wszystkie trudności rozpłyną się jak mgła. Dziękuję, że mogłam uczestniczyć w tak pięknych rekolekcjach, dziękuję za wszystkich uczestników i prowadzących.
Iwona, 45l.

Na tym kursie Jezus Słowo wprowadził spokój do mojego serca. Chciałam dowiedzieć się, co mam czynić w przyszłości, poznać jaka jest moja droga. On jednak uspokoił mnie i dał mi zrozumieć, że wystarczy, abym znała jedynie to, co dzieje się teraz i każdy krok czyniła razem z Jego Słowem, a wszystko w moim życiu ułoży się szczęśliwie. Nie muszę się martwić o swoją przyszłość, gdy jestem blisko Niego.
Gabriela, 22l.

Na tym kursie Jezus Słowo umocnił moje serce, ukierunkował w dalszym działaniu, dał wskazówkę i światło, dał zrozumienie wszelkich frustracji i ponownie zaprosił do odważnego głoszenia tego jak cudownie działa i prowadzi mnie w codziennym życiu.
Bądź uwielbiony Jezu Słowo.
Magdalena, 31l.

Na tym kursie Jezus Słowo pokazał mi, że trzeba głosić ewangelię, pomimo prześladowań XXI wieku, bo one są pozytywne, gdyż za nie otrzymamy nagrodę w Niebie!
Diana, 19l.

Na tym kursie odkryłem jak bardzo ważne jest Słowo Boże w moim życiu, że jest w stanie mnie pokrzepić i oczyścić ze zła i pokazywać w jakim kierunku mam kroczyć.
Tomek, 23l.

Na tym kursie Jezus Słowo pokazał mi, że Słowem Bożym można żyć, że Słowo Boże jest wodą żywą, że medytując, rozważając Boże Słowo, modlimy się. Ono pomaga zrozumieć świat, nasze życie. Mimo, iż Jezus żył 2000 lat temu, to żyje, żyje w Piśmie Świętym.
Jan, 28l.