Przyszłam na Eurekę, bo mówili, że …

Z radością ogłaszamy: Eureka! Bóg jest wielki! 🙂 Za nami wspaniały czas Bożego działania przy par. Wszystkich Świętych w Białymstoku. W ten weekend około 40 młodych ludzi odkrywało Bożą miłość, która bezinteresownie przemienia serca i daje pełnię szczęścia. Był to czas radości, odkryć i zachwytów z Bożej dobroci. Bogu niech będą dzięki za ten czas!

Oto kilka świadectw z kursu:
Moją Eureką jest Pan Bóg. Podczas tego kursu pokazał mi, że pomimo moich wad i błędów dla Niego jestem idealna. Taką mnie stworzył i chce, abym taka była. Pozwolił mi też poczuć, jak wielką moc posiada. Dowód na to, że istnieje poczułam już przed kursem, ale po jego ukończeniu jestem pewna, że Bóg jest moim Zbawieniem, Przyjacielem, moją EUREKĄ.
Martyna, 15 lat

Moją eureką jest miłość Pana Boga do mnie. Wcześniej słyszałem, że Bóg mnie kocha… no i co z tego? Na tym kursie, co było wspaniałe, cudowne i nieziemskie, naprawdę poczułem tę miłość. Słyszę, jak Pan do mnie mówi, jak cieszy się z tego, że odkryłem Jego miłość i mam nadzieję, że wytrwam do końca w tym odkryciu. Dlatego proszę Ducha Świętego o pomoc i wytrwałość. Bóg jest eureką!
Krzyś, 15 lat

Na początku chciałam tu przyjść dla kogoś, kogoś ziemskiego. Myślałam, że ten kurs nie jest mi potrzebny, bo przecież chodzę co niedziele do Kościoła, żyję w religijnej rodzinie, chodzę na spotkania małej i dużej oazy, chodzę na alfę i robię wiele innych rzeczy w Kościele. Bóg nie przez przypadek mnie tu przyprowadził, abym zobaczyła ile złego jest w moim życiu, mimo mojego otoczenia. Pokazał mi, że we wszystkim, nawet w miłości, mogę Mu ufać. A najlepsze co mi pokazał to fakt, że jak się gubię to wspólnota jest w stanie mi pomóc i mnie odbudować.
Patrycja, 15 lat

Cześć, jestem Sylwia, mam 15 lat. Przyszłam na Eurekę, bo niektóre osoby mówił, że jest warto i właśnie tak jest. Moją Eureką jest Bóg. Pokazał mi, że nie zawsze jest łatwo, ale mamy w Bogu wsparcie, na które zawsze możemy liczyć. I za to Chwała Panu.
Sylwia, 15 lat

Moją Eureką jest Bóg. Podczas tego kursu zrozumiałam, że każdy grzeszy i jest grzesznikiem, ale mimo to Bóg nas kocha. Kocha nas niezależnie od tego, ile czasu Mu poświęcimy. Ja zrozumiałam, że za mało, patrząc na to ile godzin spędzam bezużytecznie, marnując czas przeglądając portale internetowe, a ile tak naprawdę i szczerze poświęcam dla Boga. Ten kurs uświadomił mi, że chcę Bogu więcej poświęcić, bo On mnie kocha.
Kinga, 15 lat

Po przeżytym kursie mogę powiedzieć, że moją EUREKĄ JEST JEZUS. Przez te trzy dni, jeśli tylko się chce, można dużo wynieść o swojej wierze, zmienić się na lepsze, nauczyć się czym jest modlitwa i miłość do Pana Boga.
Karolina, 15 lat

Moją Eureką jest Bóg, który uświadomił mi, że przez cały czas jest obecny i chce uczestniczyć w moim życiu. Zrozumiałem, że przez cały czas Bóg będzie mi pomagał i mnie wspierał w trudnych chwilach.
Mateusz, 16 lat

Moją Eureką jest Bóg. Pan Bóg pozwolił mi odkryć, że można Mu bezgranicznie zaufać i również to, że kocha mnie, niezależnie od tego co zrobię i jaki jestem. Chwała Panu.
Michał, 15 lat

Chwała Panu za ten czas!

Więcej zdjęć na facebooku.