KAMCH – Jan Chrzciciel

Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej w parafii pw. Jana Chrzciciela za nami! Działo się! 20 osób dowiedziało się, czym jest modlitwa CHARYZMATYCZNA i co więcej – pozwoliło, by Bóg ukazał to w praktyce!

Zapraszamy do przeczytania świadectw i obejrzenia fotorelacji.

Na tym kursie Pan Jezus otworzył moje serce na bliźniego. Uwolnił mnie od lęku, stresu. Dał mi wewnętrzny spokój. Pokazał mi, jak jest dobry oraz to, ile łask otrzymuję od Niego. Wcześniej nie umiałam tego dostrzec. Każdego dnia otwiera moje serce na Swoją miłość.

Barbara, lat 55

Nie potrafiłam modlić się charyzmatycznie. Prosiłam Boga o pomoc jakiś czas. Usłyszałam o kursie KAMCH. Nie wiedziałam do końca, co to jest, tylko że miał być o modlitwie, więc jestem. Tu otrzymałam wszystko co powinnam umieć. Teraz muszę wprowadzić to w swoje życie i rozwijać swoje talenty, które otrzymałam.

Anna, lat 57

Podczas tego kursu Jezus umocnił mnie w tym, że cokolwiek robię w Jego imię to zawsze wyjdzie mi dobrze. Jak oddaję to Jemu, to zawsze wyjdzie z pożytkiem dla wszystkich. Jezus nauczył mnie jak mam się modlić oraz jak poprzez swoją modlitwę i postawę dawać świadectwo. Jezus zapewnił mnie, że w tym co robię, nie jestem sama.

Kasia, lat 38

Na tym kursie Jezus przyszedł do mnie z odwagą do ewangelizowania poprzez animację. Otworzył moje oczy na ogromną wartość swojej śmierci, która zwyciężyła szatana już 2018 lat temu.

Urszula, lat 34

Na tym kursie Jezus odpowiedział na moje modlitwy z prośbą o zrozumienie Eucharystii; niby wiedziałam, ale nie docierało do mnie. Głoszenie księdza Pawła wywarło na mnie ogromne wrażenie. To była odpowiedź Jezusa. Chwała Panu!

Małgorzata, lat 43

Na tym kursie najbardziej dotknęły mnie słowa głoszenia z Ewangelii o talentach i zrozumiałam jej istotę. Chwała Panu!

Teresa, lat 66

Na tym kursie Jezus pokazał mi, jaka jestem zalękniona i wycofana. Teraz wiem, że jak oddam to mojemu Panu i podejmę decyzję, że chcę się z tym rozstać, to Jezus przemieni moje serce i moją postawę oraz obdarzy mnie pokojem. Chwała Panu!

Beata, lat 28

Na tym kursie Bóg pokazał mi, że na Wspólnotę składa się wiele ogniw: każde wyjątkowe, odmienne i niepowtarzalne. A ja jestem jednym z nich. Bóg pokazał, że jeśli stanę w prawdzie o sobie i Jego postawię w centrum, to On będzie działał. Nie to, jak ja pragnę coś zrobić, tylko to jak On chce buduje Wspólnotę i mnie oraz powoduje działanie Ducha Św. W naszych sercach. Bóg pokazał mi także, że trwanie w jedności na modlitwie jest bardzo ważne, bo wpływa na bliską relację z Bogiem i drugim człowiekiem. Chwała Panu!

Agnieszka, lat 40

Na tym kursie Jezus od początku chwycił mnie w objęcia i oprócz tego, że czułem się wyróżniony i ujęty – to pozwolił poznawać się jeszcze bardziej w radosnej, twórczej aurze, jaką dawali animatorzy. Doznałem godności dziecka Bożego po raz kolejny na kursie animacji modlitwy charyzmatycznej, z Jego inicjatywy. Stałem się promieniem w świetle dla świata i bardziej dumny z tego, że należę do wspólnoty założonej kiedyś przez Jezusa.

Krzysztof, lat 65

Tylko Bóg i tylko On! To przemyślenia po zakończeniu kursu. Całe bogactwo charyzmatów: pokój, dobro, wspólnota, zaufanie. Odkrycie, że wbrew wszystkim trudnościom, jeśli postawisz Pana na pierwszym miejscu i to od początku każdego dnia życia, wszystko inne będzie na swoim miejscu.

Maria, lat 51