WESPRZYJ NAS

Chrześcijańskie Centrum Ewangelizacji jest organizacją katolicką utworzoną w celu prowadzenia misji o charakterze ewangelizacyjnym zgodnie z nauką Kościoła Rzymsko-Katolickiego, jak również pracy w duchu ekumenizmu na rzecz jedności Kościoła oraz w celu wspierania i odnowy człowieka, rodziny i społeczeństwa. Działamy z błogosławieństwem Arcybiskupa Metropolity Białostockiego. Asystentem stowarzyszenia jest ks. Kamil Dąbrowski. Twoja dobrowolna ofiara pieniężna wspomoże realizacje wielu projektów ewangelizacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym statutem.

Drogi darczyńco informujemy, że w podziękowaniu za okazane wsparcie CHCEmy wysłać Ci w przyszłości pocztówkę świąteczną, na wskazany w przelewie adres. Jeżeli nie wyrażasz zgody na użycie twoich danych do tego celu, dodaj do tytułu przelewu „Nie zgadzam się”.

STATUT CH.C.E

CHCESZ WESPRZEĆ NAS SWOJĄ OFIARĄ?

Chrześcijańskie Centrum Ewangelizacji CH.C.E. posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Oznacza to, że każdą darowiznę na naszą rzecz Darczyńca może odliczyć od podatku, składając zeznanie podatkowe za dany rok.


Chcę przekazać darowiznę w wysokości – 10 zł


Chcę przekazać darowiznę w wysokości – 25 zł


Chcę przekazać darowiznę w wysokości – 50 zł


Chcę przekazać darowiznę w wysokości – 100 zł


Chcę przekazać darowiznę w wysokości – 200 zł


Chcę przekazać darowiznę w wysokości – 300 zł


Chcę przekazać darowiznę w wysokości – 500 zł


Chcę przekazać darowiznę w wysokości – 1000 zł

DZIĘKUJEMY! 

Santander Bank Polska S.A.
76 1090 2587 0000 0001 3065 5875

CHRZEŚCIJAŃSKIE CENTRUM EWANGELIZACJI
ul. Ks. Abp. R. Jałbrzykowskiego 5

15-753 Białystok