EMAUS w Ostrowi Mazowieckiej

Kurs Emaus 9-11.11. w Ostrowi Mazowieckiej, to był naprawdę piękny czas przebywania z Jezusem
i słuchania Słowa Bożego!
Pan Bóg na nowo rozpalał nasze serca, chwała Mu za to!
Jak było? Było bardzo radośnie, rodzinnie i „Bożo”.
Zapraszamy do przeczytania świadectw z tego czasu.

Pan Jezus zapalił w moim sercu pragnienie czytania i słuchania Słowa Bożego. Medytacji, modlitwy Pismem Świętym. Zachęcał mnie do dzielenia się Słowem Bożym z innymi. Pouczył mnie, że nie wystarczy, żebym tylko czytał Pismo Święte jak książkę – ale trzeba je wypełniać, nim żyć. Pan wniósł nowy zapał w moje serce.
Andrzej, 35 lat

Jezus Słowo na Kursie Emaus ukazał mi, że wszelka mądrość, której potrzebuję aby żyć prawdziwie i radośnie znajduje się w ŻYWYM SŁOWIE Pisma Świętego i że powinienem przebywać z ŻYWYM SŁOWEM, systematycznie zgłębiać Pismo Święte. Chwała Panu!
Marcin, 50 lat

Jezus Słowo pokazał mi jak Go lekceważyłam. Pismo Święte było przeze mnie zaniedbane i miałam z nim wielkie trudności. Dlatego Bóg zaprosił mnie na ten Kurs, za co Mu bardzo dziękuję. Zrozumiałam jaką wartość (najważniejszą) Pismo Święte powinno mieć w moim życiu. Postanowiłam odbudować relację z Jezusem obecnym w Słowie Bożym.
Danusia, 67 lat

Jezus Słowo na Kursie Emaus poruszył moje serce i odkrył prawdę o mnie i o Sobie. Pokazał mi jak ważne, mądre, dobre i piękne jest Jego Słowo. Jakim szacunkiem i czcią mam go otaczać. Zachęcił mnie z wielką miłością „Chodź , przyjdź do źródła i pij…” tu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, bo ja jestem drogą, prawdą i życiem. Dziękuję Ci Jezu Słowo i kocham Cię!
Edyta, 45 lat

Jezus Słowo na Kursie Emaus zwrócił moją uwagę na to, że Pismo Święte to nie jest jakaś tam książka, czy zbiór reguł, których muszę przestrzegać- bo jak nie to będzie źle. Bóg pokazał, że to jest zbiór rad i słów bardzo praktycznych w życiu codziennym i prowadzących do szczęścia. Poza tym po raz kolejny, pokazał mi przez inne osoby, jak wspaniałym i szczęśliwym człowiekiem może być chrześcijanin.
Paweł, 25 lat

Jezus Słowo na Kursie Emaus pokazał mi, że muszę więcej czasu poświęcić na czytanie Słowa Bożego. Jezus Słowo pokazał mi, że czytając Słowo Boże mam zastanowić się, przemyśleć co czytam i będę miała odpowiedzi na wszystkie swoje troski.
Edyta, 42 lata