ZAPISY

Jeżeli przeglądasz wydarzenie na telefonie i chcesz zobaczyć wszystkie informacje – kliknij na poniższe zdanie:
🌹 27 października w Białymstoku odbędzie się wyjątkowa konferencja dla kobiet: „Pełna wdzięku – świadoma swojej kobiecości”, podczas której będziesz mogła bardziej poznać siebie. Będzie to okazja, aby „odkurzyć” to, co być może zostało zakryte przez trudne relacje, wydarzenia czy nieumiejętność kochania samej siebie.

🌹 Kobieta to nie tylko czerwona szminka czy pięknie ułożone włosy. Kobieta to nie tylko jej charakter. O kobiecie nie mówią jedynie szalejące hormony czy skomplikowany tok myślenia. Kobieta nie jest również istotą wyłącznie duchową, która powinna zanegować dbanie o swój wizerunek.

🌹 Każda kobieta posiada duszę, emocje, niepowtarzalną urodę i ciało, które ma wyrażać jej wnętrze. Jesteś oryginalnym i niepowtarzalnym Bożym arcydziełem. Sztuką jest odkryć to, co leży na dnie Twojego serca i zadbać o każdy element, który stanowi Ciebie jako KOBIETĘ. Rozpocznij wędrówkę w głąb siebie. W najbliższym czasie masz do tego niepowtarzalną okazję.

🌹 Do tej pory odbyło się już 5 konferencja dla kobiet organizowanych przez „Pełna wdzięku” (3 spotkania w Lublinie oraz po jednym w Warszawie i Rzeszowie).

🌹 Jeśli chcesz zacząć żyć świadomie jako kobieta, odkryć dary złożone w Twoim sercu, mądrze budować relacje z ludźmi, a także zadbać o piękno zewnętrzne to zapisz się już dziś i weź udział w konferencji !

PLAN KONFERENCJI:
09.30 – 10.15 Rejestracja uczestniczek
10.15 – 10.30 Rozpoczęcie konferencji
10.30 – 11.30 „Kobieta – CUDowny zamysł Boga.” – ks. Kamil Dąbrowski
11.30 – 12.00 przerwa
12.00 – 13.00 „Pokochaj siebie taką jaka jesteś” – Justyna Zientak (psycholog)
13.00 – 14.00 „Jaka jestem a jaka chciałabym być? czyli „Ja realne” vs. „Ja idealne” – Monika Guzewicz (dr psychologii KUL)
14.00 – 14.45 obiad
14.45 – 15.45 „Chwilowo Panna. Radość życia w zaufaniu i cierpliwości” (temat bardzo przydatny nie tylko dla singielek) – Magdalena Wołochowicz – autorka książki „Chwilowo Panna”
15.45 – 16.10 przerwa
16.10 – 17.00 (temat zostanie wkrótce podany)
ok. 17.15 zakończenie

TERMIN ➡ sobota 27 października 2018
MIEJSCE ➡ Aula „Auditorium Maius” (Wyższa Szkoła Administracji Publicznej, ul. Księdza Stanisława Suchowolca 6)
KOSZT ➡ 97 zł z obiadem (82 zł bez obiadu)

W przerwach będzie dostępna kawa, herbata, ciastka, owoce oraz obiad. Będą również stoiska m.in. z kosmetykami „Mary Kay”, „Forever Living”, planerem dla kobiet „Boski Planer „. W trakcie konferencji zostaną rozlosowane niespodzianki: w tym książki od Wydawnictwo eSPe.