Historia Zbawienia

📜📜Kilka faktów HISTORYCZNYCH:📜📜
– 3 -6.05 Kurs Historia Zbawienia w Białymstoku, przy Parafii MB Fatimskiej.
– 3.05 godz. 17:20, 27 odkrywców Historii Zbawienia zaczęło wędrówkę po kartach Słowa Bożego.
– 6.05 godz. 13:00, 27 odkrywców orientuje się, że są zapisani w Historii Zbawienia.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z rekolekcji i przeczytania świadectw. To był naprawdę piękny czas, spędzony w Bożej obecności.   

Kurs Historia Zbawienia otworzył mi oczy, że Pan zawsze był ze mną, nawet jeśli nie wierzyłam w Jego obecność. Nie dam sobie wykraść tej pewności i z tym zapewnieniem wracam do domu, aby nieść innym światło Bożej obietnicy.
Barbara, 52 lata

Chcę podziękować Bogu, że tu byłam. Odeszłam od wspólnoty w której się formowałam i wpadłam w wir życia tego świata. Nawiązałam bezsensowne relacje, które mocno załamały harmonię dotychczasowego życia. Będąc na tym kursie, uświadomiłam sobie, jak bardzo moje życie odnajduje się w postaciach biblijnych. Pan Jezus dotknął mojego serca miłością, oraz tym, że najlepsi także upadali i błądzili, a On im wybaczał. Po tym kursie ponownie stawiam Jezusa w centrum mojego życia. Pragnę Cię słuchać i naśladować.
Gosia, 43 lata

Kurs Historia Zbawienia uświadomił mi, że Pismo Święte, Stary i Nowy Testament to jest historia o mnie samym. O tym jaki jestem i byłem na pewnych etapach mojego życia. To w Słowie Bożym są ukryte wszystkie wskazówki. To co Bóg chce mi powiedzieć od moich narodzin aż do mojej śmierci.
Bogdan, 38 lat

Na tym kursie Bóg wlał w moje serce nadzieję, że jest cały czas obecny w historii mojego życia. Pomimo klęsk, upadków i odejścia Narodu Wybranego Bóg nigdy go nie opuszczał, posyłał kolejne osoby, by nawrócić swój lud. To pokazuje, że w moim życiu pomimo trudności, różnych kryzysów, Bóg posyła mi osoby, które są dla mnie „lampą”, pomocą od Boga, wyjściem z trudnej sytuacji. Płomień Bożej obietnicy jest i nigdy nie zgasł, przypomina mi o tym, że On jest i czuwa nad moim życiem.
Monika, 30 lat

Na kursie Pan pokazał mi przede wszystkim, że to jest ten czas, aby zacząć zgłębiać wiarę i poznawać historię ze Słowa Bożego. Historię od początku, a nie tylko wyrywkowo. Jezus podczas Kursu otworzył mnie i ofiarował mi radość modlitwy. Otworzył moje serce. Odebrał lęk i wlał swoją miłość. Doświadczyłem mocy modlitwy.
Piotr, 33 lata

W czasie tego kursu Bóg zapewnił mnie, że jestem częścią historii Zbawienia . Wszystko, co wydarzyło się w moim życiu ma swój sens a Bóg wyprowadzi ze wszystkiego dobro. Nie martwię się już tak jak przedtem, o to co było i co będzie. Bo wiem, że będzie dobrze, pomimo różnych zawirowań. Jestem spokojna, radosna i wdzięczna Bogu za wszystkie Jego dzieła w historii świata,
Basia, 33 lat

Jezus na Kursie Historia Zbawienia otworzył moje oczy i bardzo wyraźnie pokazał, że ten ciężki i smutny czas, który ostatnio przeżywam jest mi bardzo potrzebny – bo kiedy jest tylko dobrze, to nie jest dobrze. Poza tym doświadczyłam też bardzo wielkiej radości, już dawno takiej nie odczuwałam. Jezus przypomniał mi też, że odpowiedzi na każde moje pytania od dawna znajdują się na kartach Pisma Świętego. To tam powinnam szukać rozwiązań. Chwała Panu.
Diana, 28 lat